Героїчна фантастика

Сортирувати за:

Героїчна фантастика – що це за жанр?

Певно, ви чули про фантастику та фентезі – жанри літератури, які подобаються як молоді, так і дорослим. А чи знаєте ви, що у кожному з них є ще по декілька піджанрів, які можуть розгалужуватись ще на окремі жанри за тематикою і сюжетами?

Навіть якщо ні, то тепер ви дізнаєтесь, що крім звичайної існує ще й героїчна фантастика, яку ще називають героїчним фентезі. Можливо, глибоке коріння цього виду літературного мистецтва лежить у казках, бо дещо схоже у таких творах є. Наприклад, наявність фізично сильного і відважного головного героя, а також міфічних сюжетів і вигаданих (фантастичних) персонажів.

Про що розповідають твори героїчної фантастики?

Нерідко головними дійовими особами у таких творах стають воїни, які мають бойовий досвід і звикли вирішувати проблеми, застосовуючи свою фізичну силу. У героїчній фантастиці немає однозначного добра чи зла, тому буває важко зрозуміти, який образ у головного героя – позитивний чи негативний.

Сюжет зазвичай будується на тому, що персонаж повинен впоратись з якоюсь складною ситуацією, допомогти собі, друзям чи знайомим. Проблеми мають локальний характер, тому цілий світ рятувати не доводиться, але місце для героїзму все одно знаходиться.

Де зручно читати книги героїчної фантастики онлайн?

На нашому сайті можна читати онлайн героїчну фантастику – вона зібрана в окремому розділі. Тут є як новинки, так і культові романи, які вже давно відомі прихильникам жанру.

Також тут ви маєте можливість скачати безкоштовно героїчну фантастику українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, щоб занурюватись у фантастичні світи у будь-який зручний для себе момент, навіть не під’єднуючись до Мережі.