Майкл Крайтон

Майкл Крайтон

  • Дата народження: 23.10.1942 — 04.11.2008
  • Країна: США

Біографія Майкла Крайтона

Джон Майкл Кра́йтон — американський письменник, продюсер, режисер та сценарист. Насамперед відомий як автор романів «Парк Юрського періоду» та «Загублений світ», а також низки книг у жанрі наукової фантастики, медичної фантастики та трилера. Його книги в світі опубліковані тиражем 200 млн примірників. Не раз були адаптовані в кінострічки. Зазвичай його романи порушують тему технологій та невдачі людей у взаємодіях із ними, особливо, коли це призводить катастроф із біотехнологіями.


Цікаві факти про Майкла Крайтона розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Майкла Крайтона українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Майкла Крайтона. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Майкла Крайтона саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Майкла Крайтона безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Майкл Крайтон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *