Брендон Сандерсон

Брендон Сандерсон

  • Дата народження: 19.12.1975
  • Країна: США

Біографія Брендона Сандерсона

Брендон Сендерсон — американський письменник в жанрах епічне фентезі та фантастика. Найбільш відомий завдяки вигаданому всесвіту «Космер», у якому відбуваються дії багатьох із його книг, насамперед циклів «З імли народжені» (Mistborn) та «Хроніки Буресвітла» (The Stormlight Archive). Також відомий закінченням епічно-фантастичної серії Роберта Джордана «Колесо часу». Окрім цього, Сандерсон створив кілька серій графічних романів, насамперед «Білий пісок» (White Sand) та «Темний» (Dark One), а також підліткові серії романів «До неба» (Skyward) та «Алькатрас» (Alcatraz).


Цікаві факти про Брендона Сандерсона розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Брендона Сандерсона українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Брендона Сандерсона. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Брендона Сандерсона саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Брендона Сандерсона українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Брендон Сандерсон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *