«Евотон: початок»
Андрій Крижевський

Про книгу «Евотон: початок» Андрія Крижевського

Гостросюжетний фантастичний роман «Евотон: початок» розповідає про боротьбу трьох космічних цивілізацій: землян, абсідеумів та патрійців. Між ними точиться безкомпромісна та жорстока війна за енергоресурс, який генерує людина — евотон. Це протистояння може перетворити людей на рабів абсідеумів, але водночас дає землянам шанс вирватись за межі земної гравітації й відкрити наступним поколінням нові можливості та зовсім іншу реальність буття. Але чи вдасться людству скористатись цим шансом?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Евотон: початок» Андрія Крижевського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Евотон: початок» Андрія Крижевського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Евотон: початок» Андрія Крижевського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Евотон: початок» Андрія Крижевського

Читати онлайн книгу «Евотон: початок» Андрій Крижевський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Евотон: початок
Андрiй Крижевський


Лабiринти Евотона #1
Гостросюжетний фантастичний роман «Евотон: початок» розповiдае про боротьбу трьох космiчних цивiлiзацiй: землян, абсiдеумiв та патрiйцiв. Мiж ними точиться безкомпромiсна та жорстока вiйна за енергоресурс, який генеруе людина – евотон. Це протистояння може перетворити людей на рабiв абсiдеумiв, але водночас дае землянам шанс вирватись за межi земноi гравiтацii й вiдкрити наступним поколiнням новi можливостi та зовсiм iншу реальнiсть буття. Але чи вдасться людству скористатись цим шансом?

Андрiй Крижевський

ЕВОТОН: ПОЧАТОКВдень цi землi на пiвночi Африки перетворювалися на пекло. Високо у блакитному пiднебессi ярилося сонце, слiпуче вiдбиваючись вiд пiску, розпеченого, наче вулканiчна лава. Якщо прислухатися, то можна почути шурхотiння пiщинок, що пересипаються гарячими струмками пiд рвучкою силою гарячого вiтру. Лише вiн пануе серед непорушноi тишi та похмурого спокою пустелi, яка без вагань вiдбирае життя кожного зухвальця – порушника кордонiв ii володiнь. Ступиш хоча б крок, i навiть подих твiй зникне назавжди…

Хоч куди подивишся – до самого обрiю стеляться пiски. Анi живоi душi… Знесилений Подорожнiй засапано дихав i ледве переступав обважнiлими ногами. Позаду плентався верблюд: вiрний господарю – приречено чекав смертi. Подорожнього вже давно гнiтила необхiднiсть пристрелити сiромаху, аби не мучився. Та постiйно гризла думка: а якщо пiсля вбивства вiдданоi iстоти на обрii з’явиться жаданий оазис? «Нiзащо! Як менi жити пiсля цього?» – господар втовкмачував собi цi слова щоразу, коли за спиною лунали болiснi стогони тварини. Сонце все лютiшало. У головi загули дзвони, а навколишнi звуки потроху нишкли i щезали. Проте вiн усе ще вiдчував пiсок, який з кожним кроком засмоктував у себе i не бажав вiдпускати, ваблячи жаданим вiдпочинком. Рухаючись, Подорожнiй помiчав, як слабшали та вже геть не вiдчувалися вiд утоми ноги, i тiльки одна думка ще бринiла на поверхнi свiдомостi: «Хiба вiн ще живий?» Не було сили зупинитися й озирнутися. Та позаду вже зникло важке дихання i шелестiння пiску. Інодi, коли на нього знову набiгала хвиля бажаноi неминучостi, вiн намагався впевнитися, що вiрний друг, як i ранiше, поруч.

Відгуки на книгу «Евотон: початок» Андрія Крижевського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

800 переглядів