Космічна фантастика

Сортирувати за:

Назустріч крутий фантастиці про космос і інших світах

Космічна фантастика – універсальний жанр, який буде цікавий як любителям наукових відкриттів, так і шанувальникам гостросюжетних пригод. Космос завжди вабив своєю неосяжністю і загадковістю, і з новими книгами в цьому жанрі ви зробите захоплюючу подорож на інші планети, в незвичайні світи і галактики.

З фантастикою про космічні кораблі ви станете свідками перельотів крізь час і простір, відчуєте себе дослідниками найдальших куточків космосу, дізнаєтеся цікаві факти про космічних тілах, опинитеся в епіцентрі космічних квестів.

В історіях про космос вас зустрінуть виразні і харизматичні персонажі, серед них – звичайні люди і мутанти, представники штучного інтелекту і клони, відважні воїни і прості офісні працівники. І у кожного з них – своя місія, свої надможливості і тернистий шлях випробувань.

Космічна фантастика буває різною

У сучасній літературі є безліч піджанрів космічної фантастики. Космос іноді межує з хоррором і Постапокаліпсіс – масові знищення землян, моторошні досліди над ними і інші жахи з інопланетними істотами не залишать байдужими любителів саспенсу і кривавих сцен.

Запрошуємо любителям жанру фантастичного бойовика зануритися в світ космічних війн і міжпланетних протистоянь. Новітні космічні кораблі, найпотужніша зброя, нанороботи і інші винаходи бойової космічної фантастики не залишать байдужими всіх, хто з дитинства мріяв досліджувати космос.

Жіночої аудиторії буде особливо цікава тематика любові в космосі – на нашому сайті ви знайдете чимало романтичної історій, в яких навіть інопланетяни з іншим світоглядом і способом мислення здатні на справжні почуття. А космічний антураж, зоряна енергія і міжпланетні перельоти роблять ці історії ще більш романтичними.

Чим захоплюють книги про космос?

Наша бібліотека пропонує безліч романів і серій книг про альтернативний майбутньому, де існують інші раси і цивілізації, і наша планета серед них виявиться на межі знищення. Особливе місце в таких книгах приділяється технічному прогресу, навчання в космічній академії.

Особлива роль в зоряній фантастиці про космос відводиться політичним і соціальним проблемам: автори розмірковують про глобальні законах людства і ідеологіях, ділять сфери впливу між планетами і зоряними агломерациями, відвойовують право на надсекретну зброю.

Пригодницька лінія фантастики про космос і інопланетян дуже насичена: вчені та попаданцев досліджують дивовижні планети, шукають космічні артефакти, знайомляться з дивовижними представниками інших рас і кланів … Небезпеки типу метеоритного дощу або радіоактивних випромінювань їм дарма – вони йдуть до наміченої мети, змушуючи читачів затамувати подих від хвилювання.

Космічна фантастика – вибір думаючого читача

На нашому сайті ви зустрінете безліч новинок фантастики про космос популярних російських авторів. Велика частина книг нашого порталу – це російська фантастика, але також є твори зарубіжних письменників, які отримали світову популярність.

Космічні сюжети не тільки захоплюючі, але і корисні для саморозвитку: вони розширюють кругозір, знайомлять з маловідомими науковими фактами, наштовхують на роздуми про баланс науки і моралі. Хімія, астрономія, фізика, математика, біологія – ці та інші науки грають новими фарбами в науково-фантастичних сюжетах, прищеплюючи дітям і підліткам бажання вивчати навколишній світ.

Пропонуємо вам читати онлайн книги космічної фантастики безкоштовно без реєстрації; також на нашому сайті ви можете скачати безкоштовно книги космічної фантастики в форматах fb2 (фб2), rtf, epub, txt, багато з яких є бестселерами і основою фантастичних фільмів.