«Технолог»
Сергій Залевський

Про книгу «Технолог» Сергія Залевського

Ти добре жив на Землі? У тебе була хороша і високооплачувана робота? Тобі подобалося ходити в гори наодинці? Максим був саме таким мешканцем нашої планети, отримуючи задоволення від життя. А потім опритомнів на борту рабовласницького рейдера інопланетян з рабським нашийником — оце удар долі! Довелося прийняти пропозицію, від якої не можна відмовитися: хочеш стати вільним громадянином Співдружності? Попрацюй на нас років п’ятнадцять в забутій порожній зоряній системі. Мозкові симбіонти, штучний інтелект, бойові дроїди, просунута інопланетна техніка, фантастична місцева медицина, що творить дива, — усе це побачив і відчув на собі наш герой. Але головне: передова технологія отримання знань і професій у цьому світі — все набагато простіше і швидше. Макс приймає рішення стати профі, користуючись такими технологіями, але бажання втекти сильніше…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Технолог» Сергія Залевського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Технолог» Сергія Залевського

Читати онлайн книгу «Технолог» Сергій Залевський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Технолог
Сергiй Залевський


Макс Шнiтке #1
Ти добре жив на Землi? У тебе була хороша i високооплачувана робота? Тобi подобалося ходити в гори наодинцi? Максим був саме таким мешканцем нашоi планети, отримуючи задоволення вiд життя. А потiм опритомнiв на борту рабовласницького рейдера iнопланетян з рабським нашийником – оце удар долi! Довелося прийняти пропозицiю, вiд якоi не можна вiдмовитися: хочеш стати вiльним громадянином Спiвдружностi? Попрацюй на нас рокiв п'ятнадцять в забутiй порожнiй зорянiй системi. Мозковi симбiонти, штучний iнтелект, бойовi дроiди, просунута iнопланетна технiка, фантастична мiсцева медицина, що творить дива, – усе це побачив i вiдчув на собi наш герой. Але головне: передова технологiя отримання знань i професiй у цьому свiтi – все набагато простiше i швидше. Макс приймае рiшення стати профi, користуючись такими технологiями, але бажання втекти сильнiше…

Сергiй Залевський

Технолог

Тривiальна i одночасно фантастична iсторiя переселення нашого сучасника у свiти Спiвдружностi. Герой вiдбувся на Землi як фахiвець, першу частину життя прожив в Росii, але потiм вона йому остаточно осточортiла, i вiн виiхав за контрактом до Європи. Тема Спiвдружностi була йому цiкава, як варiант другого життевого втiлення – i ось вiн там. Трохи не так, як йому представлялося, але вiн там. Герой потрапляе в рабство до просунутих iнопланетян, де йому пропонують вiдробити певний термiн для можливостi викупитися з нього. Симбiонти, нейромережi, бази знань, дроiди, космiчна технiка, штучний iнтелект – все, як годиться, присутне в романi. Паралельно iнодi освiтлюватиметься доля попаданцiв-iнтелектуалiв з середньоi смуги Росii.

Десь в просторi…


Останнi шiсть мiсяцiв для Дро Гобра були виключно вдалими. І престиж в кланi пiдняв, i кредитiв заробив пристойно, та i що там соромитися – майном цiнним обрiс (вiджав, якщо говорити прямо). Про своiх двох наложниць – няшок можна взагалi не згадувати – i так, тi хто в курсi про них, слину ковтають при думцi про таких подруг i кусають в нападi заздростi лiктi. Не у всякого глави клану такi знайдуться, а ось Дро пiднапружився трохи, i в результатi рядовой офiцер володiе нерядовим майном.

Відгуки на книгу «Технолог» Сергія Залевського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Технолог» Сергія Залевського одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Технолог» Сергія Залевського у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1329 переглядів