«Громадянин»
Сергій Залевський

Про книгу «Громадянин» Сергія Залевського

Технолог Макс втікає від рабовласників в іншу частину простору, де немає поняття рабства. Захопивши невеликий корабель і трохи цінної сировини, він безстрашно вирушає в поодиноку подорож через дикий космос до свободи і нового життя. Дорогою герой натрапляє на мертвий корабель древньої раси, де отримує таємничий подарунок, цінність якого йому належить ще дізнатися. Досягнувши вільних світів, Макс стає повноправним і забезпеченим громадянином Співдружності. На щастя, тут мешкають такі ж люди, як і він, з тією невеликою різницею, що місцева цивілізація пішла у своєму розвитку на декілька тисячоліть вперед. Технолог уживається в нове суспільство, попутно потрапляючи в різні ситуації, в одній з яких знайомиться зі своєю майбутньою супутницею життя…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Громадянин» Сергія Залевського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Громадянин» Сергія Залевського

Читати онлайн книгу «Громадянин» Сергій Залевський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Громадянин
Сергiй Залевський


Макс Шнiтке #2
Технолог Макс втiкае вiд рабовласникiв в iншу частину простору, де немае поняття рабства. Захопивши невеликий корабель i трохи цiнноi сировини, вiн безстрашно вирушае в поодиноку подорож через дикий космос до свободи i нового життя. Дорогою герой натрапляе на мертвий корабель древньоi раси, де отримуе таемничий подарунок, цiннiсть якого йому належить ще дiзнатися. Досягнувши вiльних свiтiв, Макс стае повноправним i забезпеченим громадянином Спiвдружностi. На щастя, тут мешкають такi ж люди, як i вiн, з тiею невеликою рiзницею, що мiсцева цивiлiзацiя пiшла у своему розвитку на декiлька тисячолiть вперед. Технолог уживаеться в нове суспiльство, попутно потрапляючи в рiзнi ситуацii, в однiй з яких знайомиться зi своею майбутньою супутницею життя…

Сергiй Залевський

Громадянин

Як може обернутися твоя доля, якщо тебе викрали iнопланетяни? Такий прецедент стався з нашим героем – Максом Шнiтке, коли вiн вiдпочивав в Альпах – задрiмав на Сонечку, а прокинувся на жорсткiй полицi в кубрику космiчного корабля рабовласникiв з iмперii Гармор. Завдяки своему розвиненому розуму, йому пощастило «влаштуватися» на роботу до своiх викрадачiв на посаду технолога мобiльноi рудо-збагачувальноi фабрики, що висить в порожнечах космосу в однiй з мертвих систем фронтира цiеi iмперii. Макс взнае багато такого, що i у фантастичних романах не читав, хоча бiльшiсть з того, що оточуе його у новому свiтi, дуже нагадувала йому фрагменти з тiеi ж фантастики на тему зоряноi Спiвдружностi свiтiв.

Установка досить сучасноi нейромережi дозволила йому досить швидко вивчити новi знання, для того, щоб отримати можливiсть працювати з iнопланетними пристроями i устаткуванням. Працювати йому вимагалося для того, щоб викупитися з рабства – сiролицi хазяi переслiдували мету отримання високих прибуткiв, якi повинен був iм забезпечити землянин. Впродовж свого нового життя, наш герой невпинно пiдвищував своi професiйнi знання, справедливо вважаючи, що вiн зможе знайти у цьому свiтi свою нiшу.

Познайомився з красивою дiвчиною на iм'я Марта – теж iх числа спiйманих рабiв iз Землi – з нею вiн швидко зiйшовся i вони стали разом мешкати в каютi хлопця.

Відгуки на книгу «Громадянин» Сергія Залевського

Одна відповідь до “Громадянин”

  1. Avatar Марианна :

    “Громадянин” – це шедевр, справжня та крута космічна фантастика, якої не вистачає на сучасних поличках. Той випадок, коли разом з героями проживаєш кожну сторінку, класно! Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Громадянин» Сергія Залевського одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Громадянин» Сергія Залевського у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

749 переглядів