«Громадянин»
Сергій Залевський

Про книгу «Громадянин» Сергія Залевського

Технолог Макс втікає від рабовласників в іншу частину простору, де немає поняття рабства. Захопивши невеликий корабель і трохи цінної сировини, він безстрашно вирушає в поодиноку подорож через дикий космос до свободи і нового життя. Дорогою герой натрапляє на мертвий корабель древньої раси, де отримує таємничий подарунок, цінність якого йому належить ще дізнатися. Досягнувши вільних світів, Макс стає повноправним і забезпеченим громадянином Співдружності. На щастя, тут мешкають такі ж люди, як і він, з тією невеликою різницею, що місцева цивілізація пішла у своєму розвитку на декілька тисячоліть вперед. Технолог уживається в нове суспільство, попутно потрапляючи в різні ситуації, в одній з яких знайомиться зі своєю майбутньою супутницею життя…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Громадянин» Сергія Залевського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Громадянин» Сергія Залевського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Громадянин» Сергія Залевського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Громадянин» Сергія Залевського

Читати онлайн книгу «Громадянин» Сергій Залевський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Громадянин
Сергiй Залевський


Макс Шнiтке #2
Технолог Макс втiкае вiд рабовласникiв в iншу частину простору, де немае поняття рабства. Захопивши невеликий корабель i трохи цiнноi сировини, вiн безстрашно вирушае в поодиноку подорож через дикий космос до свободи i нового життя. Дорогою герой натрапляе на мертвий корабель древньоi раси, де отримуе таемничий подарунок, цiннiсть якого йому належить ще дiзнатися. Досягнувши вiльних свiтiв, Макс стае повноправним i забезпеченим громадянином Спiвдружностi. На щастя, тут мешкають такi ж люди, як i вiн, з тiею невеликою рiзницею, що мiсцева цивiлiзацiя пiшла у своему розвитку на декiлька тисячолiть вперед. Технолог уживаеться в нове суспiльство, попутно потрапляючи в рiзнi ситуацii, в однiй з яких знайомиться зi своею майбутньою супутницею життя…

Сергiй Залевський

Громадянин

Як може обернутися твоя доля, якщо тебе викрали iнопланетяни? Такий прецедент стався з нашим героем – Максом Шнiтке, коли вiн вiдпочивав в Альпах – задрiмав на Сонечку, а прокинувся на жорсткiй полицi в кубрику космiчного корабля рабовласникiв з iмперii Гармор. Завдяки своему розвиненому розуму, йому пощастило «влаштуватися» на роботу до своiх викрадачiв на посаду технолога мобiльноi рудо-збагачувальноi фабрики, що висить в порожнечах космосу в однiй з мертвих систем фронтира цiеi iмперii. Макс взнае багато такого, що i у фантастичних романах не читав, хоча бiльшiсть з того, що оточуе його у новому свiтi, дуже нагадувала йому фрагменти з тiеi ж фантастики на тему зоряноi Спiвдружностi свiтiв.

Установка досить сучасноi нейромережi дозволила йому досить швидко вивчити новi знання, для того, щоб отримати можливiсть працювати з iнопланетними пристроями i устаткуванням. Працювати йому вимагалося для того, щоб викупитися з рабства – сiролицi хазяi переслiдували мету отримання високих прибуткiв, якi повинен був iм забезпечити землянин. Впродовж свого нового життя, наш герой невпинно пiдвищував своi професiйнi знання, справедливо вважаючи, що вiн зможе знайти у цьому свiтi свою нiшу.

Познайомився з красивою дiвчиною на iм'я Марта – теж iх числа спiйманих рабiв iз Землi – з нею вiн швидко зiйшовся i вони стали разом мешкати в каютi хлопця.

Відгуки на книгу «Громадянин» Сергія Залевського

Одна відповідь до “Громадянин”

  1. Avatar Марианна :

    “Громадянин” – це шедевр, справжня та крута космічна фантастика, якої не вистачає на сучасних поличках. Той випадок, коли разом з героями проживаєш кожну сторінку, класно! Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

770 переглядів