Бойова фантастика

Сортирувати за:

Стань героєм з бойової фантастикою

Книги в жанрі бойової фантастики – це поєднання фантастичних сюжетів і сцен бойовика. Часто автори використовують елементи детектива, психологічного трилера, любовного фентезі, ЛітРПГ, містики, постапокаліпсису. Персонажі в таких творах – суворі хлопці або войовничі жінки в стилі амазонок, майстерно володіють бойовою технікою.

Серед добірки фантастичних сюжетів нашого сайту ви знайдете і книги в жанрі альтернативної історії. Це – особливо цікавий стиль для любителів вникнути в історичні деталі, побувати в інших епохах, спостерігаючи за тим, як персонажі перебудовують минуле, дивлячись на історичну епоху під іншим кутом. Автори зачіпають соціальні та політичні проблеми, закликаючи читачів дискутувати і висловлювати свою точку зору.

Яскраві і видовищні битви з детальним описом сучасної зброї, здатного вразити будь-якого супротивника – «родзинка» фантастичних бойовиків. Саме тому такі історії особливо подобаються чоловікам, хлопчикам і підліткам. Можна уявити себе мандрівником або першовідкривачем, великим ученим, відважним воїном – ватажком цілої армії, єдиним, хто вижив після апокаліпсису …

Часто такий воїн починає свій бойовий шлях маленьким хлопчиком або боязким підлітком, навчаючись військовій справі у талановитого вчителя. Цікаво спостерігати, як поступово, книга за книгою, головний герой стає все мудрішими і сильніше, зміцнюючи життєві принципи, відточуючи навички тактичної боротьби, виховуючи в собі витривалість і твердість характеру. Підростаючому поколінню варто повчитися у таких персонажів не тільки фізичної досконалості, але і моральним якостям.

На нашому порталі вас чекають кращі твори вітчизняної та зарубіжної бойової фантастики, які ви можете отримати без реєстрації. Наша онлайн-бібліотека пропонує найцікавіші книги і бестселери, які отримали визнання у всьому світі. Це стосується не тільки зарубіжних, але й російських авторів. Багато романів екранізовані, що дозволило їм передати видовищну атмосферу бойових сцен.

Серія книг або окремі сюжети бойової фантастики – вирішувати вам

Різноманітність історій в жанрі фантастичного бойовика вражає: серед динаміки битв і пригод можуть зустрічатися чуттєві нотки романтики. Іноді закохані зобов’язані пройти через випробування, щоб довести своє право на спільне щастя. Буває, що історії бойової фантастики вміщуються в одне невелике твір або навпаки змушують читачів затамувати подих на кілька книг або навіть циклів, об’єднаних одним місцем дії або головними персонажами.

Ще один піджанр бойової фантастики – наукова фантастика. Серед запаморочливого екшену можна зачепитися за цікаві відкриття і дослідження, особливо, якщо головний герой потрапив в іншу реальність чи отримав завдання винайти надпотужне зброю або Супертехнологічний пристрій. Тут стануть в нагоді знання з фізики і астрономії, генетики і анатомії, кібернетики, програмування і інших наук – читачі із задоволенням освіжать або розширять свої знання.

Відвідувачі нашого сайту можуть завантажити безкоштовно наші електронні книги без реєстрації, включаючи найсвіжіші новинки. Наша бойова фантастика доступна читачам в форматах: fb2 (фб2), rtf, epub, txt. Також для зручності пропонуємо читати онлайн сподобалися історії – в нашій бібліотеці навіть незареєстрований користувач може прочитати окремі книги повністю.