«Гойдалка»
Володимир Єшкілєв

Про книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва

Справжній поліцейський запрограмований на боротьбу з загрозами правопорядку, а справжня партизанка має вести свій бій до кінця. У третій книзі епопеї «Фаренго» «Гойдалка» сюжетні лінії здаються прямими та прогнозованими. Але коли маєш справу з тілами, у яких замешкали боги, варто чекати на несподівані повороти та прояви збоченої логіки. Все впирається в гойдалку, яку створили зовсім не для гойдання, та в іграшку, спроектовану для самотності. І коли на гральну дошку кидають останні резерви, нікому вже немає діла до тих, хто просто хоче жити…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Гойдалка» Володимира Єшкілєва та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Гойдалка» Володимира Єшкілєва: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Гойдалка» Володимира Єшкілєва і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва

Читати онлайн книгу «Гойдалка» Володимир Єшкілєв українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Гойдалка
Володимир Львович Єшкiлев


Сучасна гостросюжетна прозаФаренго #3
Справжнiй полiцейський запрограмований на боротьбу з загрозами правопорядку, а справжня партизанка мае вести свiй бiй до кiнця. У третiй книзi епопеi «Фаренго» «Гойдалка» сюжетнi лiнii здаються прямими та прогнозованими. Але коли маеш справу з тiлами, у яких замешкали боги, варто чекати на несподiванi повороти та прояви збоченоi логiки. Все впираеться в гойдалку, яку створили зовсiм не для гойдання, та в iграшку, спроектовану для самотностi. І коли на гральну дошку кидають останнi резерви, нiкому вже немае дiла до тих, хто просто хоче жити…

Володимир Єшкiлев

Гойдалка

Частина перша

Полювання на Бога

1Лiфанiйськiй космопорт (локацiя Лiфанiя-шоста), планета Тiронiя (3КВ22:4), система зiрки Хаябуси (HD10647)


11 юна 417 року Ери Вiдновлення

Як i багато столiть тому, процедуру зустрiчi корабля визначав окремий протокол, затверджений мiсцевою службою Головного технiка. Йдучи пiдземним тунелем, що з’еднував примiщення логiстичноi служби з ангарами та вантажними платформами, Корпач згадав, що технiки називали протокол «графiком прибуття».

«Чому ж тодi ми називаемо цей чортiв графiк циклограмою?» – запитав Корпач в невiдомоi Сутностi, що зачаiлася у внутрiшнiй темрявi його свiдомостi. Й сам собi здивувався. Колись Сутнiсть здавалась ворогом, що зачаiвся в засiдцi. А сьогоднi вiн спiлкувався з нею, як з доброю приятелькою. Запитував усякi бздури.

Дивний сьогоднi день, подумав вiн, однозначно дивний. Крижана легкiсть наповнювала веселим ритмом i бадьорила кожний м’яз. Вiн давно не вiдчував такого. Цiлий фестиваль всерединi – й без жодного стимулятора, без коктейлiв з окультноi музики, грибiв та штучноi активацii центрiв задоволення. Добрий настрiй безкоштовно, за просто так. Дарунки незримих Сил – iнакше й не скажеш. Вiн вiдчув, що Сутнiсть погодилась i з його здивуванням, i навiть зi згадкою про вищi Сили.

Це зацiкавило Корпача.

Мешканка його внутрiшньоi безкiнечностi щойно визнала iснування мешканцiв безкiнечностi зовнiшньоi. Й навiть гмикнула щось нерозбiрливо-солiдарне.

Демон, що вiруе в богiв. Прикольно.

Вiн посмiхнувся.

Якби мiсцевий психометричний контроль дiзнався про Сутнiсть, оператор-логiстик Вукi Корпач негайно залишився б без роботи.

Інші книги з серії

Відгуки на книгу «Гойдалка» Володимира Єшкілєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

454 переглядів