«Найманець»
Сергій Залевський

Про книгу «Найманець» Сергія Залевського

Макс зі своєю нерозлучною супутницею — рудоволосою красунею Юлі — продовжує життя у світах Співдружності. Пара вирушає у тривалу подорож в далекий директорат Корит. Під час перельоту Макс стає власником дивного і загадкового трофея, який насправді виявляється скафом древніх, що контролювали колись цю галактику. А згодом герой розуміє, що отримав у спадок надзвичайно цінні і дуже рідкісні дані про устаткування спеціалізованого корабля зі штучним інтелектом зниклої раси. Нарешті з’явилася можливість долучитися до технологій предків.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Найманець» Сергія Залевського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Найманець» Сергія Залевського

Читати онлайн книгу «Найманець» Сергій Залевський українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Найманець
Сергiй Залевський


Макс Шнiтке #4
Макс зi своею нерозлучною супутницею – рудоволосою красунею Юлi – продовжуе життя у свiтах Спiвдружностi. Пара вирушае у тривалу подорож в далекий директорат Корит. Пiд час перельоту Макс стае власником дивного i загадкового трофея, який насправдi виявляеться скафом древнiх, що контролювали колись цю галактику. А згодом герой розумiе, що отримав у спадок надзвичайно цiннi i дуже рiдкiснi данi про устаткування спецiалiзованого корабля зi штучним iнтелектом зниклоi раси. Нарештi з'явилася можливiсть долучитися до технологiй предкiв.

Сергiй Залевський

Найманець

Глава 1


– Менi не подобаеться цей корабель – хмурився Крун, розглядаючи щось на тактичнiй схемi.

– І чим же вiн тобi не подобаеться? – перепитав у нього наш герой – вiн теж знайомився з даними, якi вивiв ШМ. Звичайний середнiй транспортник, напевно торговець вузькоокий.

– Нi, це не торгаш, я в цьому упевнений. Швидше, перероблений в середнiй носiй транспорт, тримаеться окремо вiд iнших. До речi, поки ми тут розважаемося, змiнився увесь склад на орбiтi – ось цих вiсiм пришли разом, напевно це караван, та i тримаються купи. А цей транспорт тут вже був до нас – чуе мое серце, що вiн чекае на вiдповiдну цiль, щоб дiстати в порожнiй системi. Та i я наказав за ним стежити ШМ, i ось якi спостереження: кiлькiсть малого флоту на його борту явно не вiдповiдае звичайнiй вантажiвцi, крiм того, бiля нього постiйно крутяться п'ятiрка легких КВП – навiщо транспорту бойовi КВП? Його завдання в караванах лiтати – там, на палубах повиннi вантажi стояти, а не кораблi вiйськового призначення. Пiдозрiлий кораблик, м-дя.

– Раз вiн такий пiдозрiлий, збирай команду, i валимо звiдси – припаси ми закупили, команда трохи вiдпочила – у нас ще половина шляху попереду. А для таких ось незрозумiлих об'ектiв у нас в арсеналi е «Део-Б» – якраз для того, щоб вiдохотити цiкавитися нашими трюмами.

– Так, «Део-Б» знатна рiч – хихикнув капiтан – керована торпеда подвiйноi дii – винахiд хаманцев, вони намагаються цими штуками розколупати валлiнгiв. Правда, поки iм це вдаеться погано, швидше валлiнги iх колупають, ха-ха-ха. Але торпеда дуже серйозна, ага.

Ще добу команда повiльно збиралася на борту свого носiя.

Відгуки на книгу «Найманець» Сергія Залевського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Найманець» Сергія Залевського одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Найманець» Сергія Залевського у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

809 переглядів