Любовно-фантастичні романи

Сортирувати за:

Любовна фантастика у сучасній літературі

Любовно-фантастичні романи – це література універсальна, тобто її цікаво читати і чоловікам і жінкам. Перших приваблює цікавий і неординарний сюжет з фантастичними елементами, а других – любовна лінія, яка зазвичай виходить не менш потужною.

Персонажі у таких творах зовні виглядають як звичайні люди (дуже привабливі), але можуть володіти надзвичайними здібностями і такими силами, які для людей не характерні. У сюжетах можуть перетинатись різні світи, наприклад, минуле і майбутнє або щось із цього і реальність.

Несподівані повороти сюжету, неочікувані розв’язки ситуацій, мандрівки на інші планети і кохання космічних масштабів – усе це можна знайти у любовно-фантастичних романах сучасних авторів. І це саме те, чим вони й приваблюють читачів.

Особливості творів в жанрі любовної фантастики

Щоб зрозуміти, що таке любовна фантастика, потрібно згадати, чим характеризуються жанри, які її сформували. Для фантастичного характерним є створення нових реальностей, світів та істот, які їх населяють. А для любовного роману – опис стосунків між чоловіком і жінкою, які можуть по-різному починатись, а потім і розвиватись.

На тлі фантастичних пейзажів можуть розгоратись недитячі пристрасті між головними героями, тому переживання, душевні страждання і сльози – це те, що для любовно-фантастичних романів є звичними явищами. Такими ж, як мандрівки між планетами або зустрічі з прибульцями.

Де почитати любовну фантастику?

Якщо ви шукаєте твори сучасних авторів, то знайти їх можна на нашому сайті. Тут кожен, хто забажає, може читати онлайн безкоштовно любовно-фантастичні романи у зручному для себе місці.

А ще на сайті є можливість скачати безкоштовно любовну фантастику у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) і насолоджуватись нею, навіть не підключаючись до Мережі.