«Двороге ковадло»
Сергій Мисько

Про книгу «Двороге ковадло» Сергія Мисько

Невизнаний геній зневірився опісля невдалих спроб використання свого винаходу — камери квантового відлуння для подорожей в інші виміри. Але випадкова зустріч несподівано й кардинально змінює життя героя, а експеримент завершується вдало. Може, загадкове знайомство невипадкове, а майбутнє винаходу примарне?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Двороге ковадло» Сергія Мисько українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Двороге ковадло» Сергія Мисько

Читати онлайн книгу «Двороге ковадло» Сергій Мисько українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Двороге ковадло
Сергiй Мисько


Невизнаний генiй зневiрився опiсля невдалих спроб використання свого винаходу – камери квантового вiдлуння для подорожей в iншi вимiри. Але випадкова зустрiч несподiвано й кардинально змiнюе життя героя, а експеримент завершуеться вдало. Може, загадкове знайомство невипадкове, а майбутне винаходу примарне?

Сергiй Мисько

Двороге ковадло

Роман

Роздiл 1. Дурощi


Все почалося зi звичайних дурощiв.

Вiднедавна, щоранку, о пiв на шосту, Валерiй Васильович Самодостатнiй виходив абсолютно голим на дах будинку за номером двадцять п’ять, що по вулицi Хрещатик, в якому й проживав, аби отримати заряд бадьоростi перед трудовим буднем.

Не став винятком i його черговий день народження. Свое тридцятилiття вiн зустрiв фiзичними вправами, ускладненими особливим видом дихальноi гiмнастики, на висотi, як вiн полюбляв жартувати: фантомного, п’ятнадцятого поверху. Дiйсно, такий моцiон, якого вiн дотримувався останнi пiвроку, додавав енергii та змiцнював дух для продуктивноi життедiяльностi.

Попри небезпеку, звiдси вiдкривалися мальовничi краевиди. Пряма лiнiя вулицi Богдана Хмельницького щоранку нiби вказувала Самодостатньому напрямок привального руху до своеi мети. Там, у вранiшньому туманi, мае бути, i е (вiн точно знае), поки що невiдома, навiть йому самому формула змiсту нового життя. Вiн був переконаний на всi сто вiдсоткiв. Особливо опiсля виконання комплексу вправ.

Свого часу, зведенню п’ятнадцятого поверху, завадили комунiкацii метрополiтену. Вентиляцiйна шахта виходила на поверхню якраз на мiсцi зведення споруди. Тому архiтекторам довелося вносити вiдповiднi корективи до плану будiвництва аби зберегти ефективнiсть вентиляцiйноi шахти. Якраз на висотi п’ятнадцятого доцiльнiсть комунiкацii зникала, тому згаданий поверх було лишень означено баштою з пiком.


* * *

Зазвичай, пiд кiнець руханки, випроставши руки назустрiч сонцю, Самодостатнiй голосно, тричi, вигукував перше, що спадало на думку.

Цього понедiлкового ранку на своi уродини вiн не на жарт збадьорився. Тому з особливим натхненням загорланив свое прiзвище, немов це був перший крик, щойно Валерко з’явився на бiлий свiт. Так гучно, що навiть сам ледь не оглух.

– Самодостатнiй! Самодостатнiй! Самодостатнiй!

Зазвичай його вух торкалося вже знайоме вiдлуння.

Відгуки на книгу «Двороге ковадло» Сергія Мисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Двороге ковадло» Сергія Мисько одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Двороге ковадло» Сергія Мисько у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

323 переглядів