«Марсіянин»
Енді Вейр

Про книгу «Марсіянин» Енді Вейра

Усі вважають астронавта Марка Вотні мертвим, адже вся команда бачила, як його проштрикнула антена, яку зірвало піщаною бурею на шостий день після висадки «Ареса-3» на Марс. Потрапивши в бурю, команда «Ареса-3» змушена евакуюватися, покинувши тіло Марка. От тільки ніхто не міг і припустити, що Марк виживе й тепер опиниться на Марсі в пастці, сам-один, без зв’язку з Землею, без достатнього запасу харчів і води, щоб протриматися до прибуття наступної місії — «Ареса-4». Хто врятує Марка Вотні? Чи йому доведеться покладатися тільки на власну винахідливість?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Марсіянин» Енді Вейра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Марсіянин» Енді Вейра

Цитата- Марк там застряг. Він думає, що він один, що ми його покинули. Як це впливає психіку? Він обернувся обличчям до Венкату: — Хотів би я знати, що він зараз думає. Запис у журналі: 61-а марсіанська доба. І як Аквамен може контролювати китів? Вони ж ссавці! Нісенітниця якась.
ЦитатаІзолента працює взагалі скрізь і всюди. Ізолента – це дар богів, їй треба поклонятися.
ЦитатаМожливо, варто написати відгук: «Виніс ноут на поверхню Марса. Він припинив працювати. 0/10».
ЦитатаЩе в мене є скотч. Найпростіший, такий можна купити в будь-якому господарському магазині. Схоже, навіть NASA не може покращити скотч.

Скачати безкоштовно книгу «Марсіянин» Енді Вейра російською мовою

Читати онлайн книгу «Марсіянин» Енді Вейр російською мовою

Відгуки на книгу «Марсіянин» Енді Вейра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Марсіянин» Енді Вейра одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Марсіянин» Енді Вейра у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

618 переглядів