Селесте Інґ

Селесте Інґ

  • Дата народження: 30.07.1980
  • Країна: США

Біографія Селесте Інґ

Селесте Інґ — американська письменниця китайського походження. Її перший роман «Несказане» став книжкою року Amazon Books у 2014. Другий роман «Усюди жевріють пожежі» опублікований у 2017.

Селесте отримала Пушткартську премію в 2012 за оповідання “Дівчинки за грою”. Твори Селесте потрапляли до літературних журналів “One Story”, “TriQuarterly” та “Subtropics”. Її есе потрапили до журналів “Kenyon Review” (в онлайн версії) та “The Millions”.


Цікаві факти про Селесте Інґ розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Селесте Інґ українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Селесте Інґ. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Селесте Інґ саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Селесте Інґ українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Селесте Інґ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *