Тесс Геррітсен

Тесс Геррітсен

  • Дата народження: 12.06.1953
  • Країна: США

Біографія Тесс Геррітсен

Відома американська письменниця народилася 1953 року в Сан-Дієго, Каліфорнія. Здобула освіту лікаря-терапевта і навіть попрацювала за фахом. Проте знайшла своє призначення саме у письменництві. Її прадід – відомий китайський поет. Цікаво те, що гідно оцінив романи цієї письменниці сам Стівен Кінг.

Дитинство

Батьки Тесс Геррітсен займалися ресторанним бізнесом і є емігрантами з Китаю. Справжнє її ім’я – Террі, але дівчина у майбутньому візьме псевдонім.

Тесс разом із батьками жила у районі, де не було азіатів. А тому у школі вона зіткнулася з проблемами, а саме з нерозумінням та неприйняттям від своїх однокласників. Але це допомогло їй рано зрозуміти, що доведеться досягати всього самостійно. Цікаво те, що дівчина завжди мріяла про такі професії, як лікар, письменник, космонавт та агент ФБР. У результаті дві з низ вона освоїла найкраще.

Тесс отримала ступінь бакалавра з антропології, а через чотири роки навчання здобула медичний ступінь.

Особисте життя

Тесс Геррітсен щаслива у шлюбі – у неї двоє дітей. Коли з’явився перший син, вона залишила медицину, присвятивши всю себе вихованню дитини та своєму захопленню написанням книг.

Також жінка любить грати на скрипці. Вона часто бере з собою інструмент у подорожі світом, і справляє справжній фурор у різних місцях, починаючи грати.

Діти виросли творчими особистостями. Так, один із синів займається документалістикою. Тесс допомагала йому створювати документальний фільм для різні породи свиней.

Початок кар’єри

Спочатку майбутня письменниця працювала лікарем-терапевтом. Згодом вона разом із чоловіком, який теж був лікарем, відкрили власний приватний кабінет. Дівчина завжди любила читати, особливо романтичні книги. Це кохання в результаті витіснило всі інші захоплення.

Літературна кар’єра розпочалася дуже просто. Тесс була у відпустці для догляду за дитиною і вирішила відчути у літературному конкурсі. Вона відправила своє оповідання про те, як головний герой не міг порозумітися зі своєю матір’ю. У результаті вона перемогла та отримала 500$.

1987 року з’явився перший трилер – «Зателефонуй мені після опівночі». Далі вона написала дев’ять гостросюжетних романів, але все ж таки зрозуміла, що саме трилери – це її літературне середовище.

Популярність прийшла після серії книг про Джейн Ріццолі – дівчину-детектива, яка розгадувала складні та моторошні справи. У результаті книжки були екранізовані.

Тесс Геррітсен сьогодні

Сьогодні Тесс продовжує писати книжки. Вона написала сценарій для фільму «Нульовий острів». Також вона їздить світом із книжковими турами. І, напевно, порадує фанатів ще більшою кількістю своїх нових книг.


Цікаві факти про Тесс Геррітсен розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Тесс Геррітсен українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Тесс Геррітсен. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Тесс Геррітсен саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Тесс Геррітсен українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Тесс Геррітсен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *