Ріццолі та Айлз

Серія книг «Ріццолі та Айлз»

Опис серії книг «Ріццолі та Айлз» Тесс Геррітсен

Серія «Ріццолі та Айлз» Тесс Геррітсен розповідає про те, що відбувається на вулицях Бостона. Ріццолі – головна героїня. Вона – єдина жінка-детектив у відділі вбивства. У неї навіть є незвичайне прізвисько – Королева мертвих. І це не просто так – вона вміє бачити те, що не бачать інші, а тому тільки їй вдається розплутати найскладніші справи.

Кожна книга – це окрема історія, але є тут і загальна сюжетна лінія, яку можна втратити, якщо не читати книжки по порядку. А тому наш сайт пропонує книги цієї серії у хронологічному порядку – ви зможете насолодитися цікавими детективами та дізнатися багато цікавого про життя головних героїв.

У Бостоні часто відбуваються різні вбивства, але це поодинокі випадки, а справа рук справжніх маніяків. Знайти таку людину – складне завдання. З нею може впоратися лише професіонал, який вміє і бачить більше, ніж інші. Тільки так можна посадити злочинця за ґрати. Але Ріццолі, хоч і є професіоналом, часто сама перебуватиме на межі небезпеки – маніяки переключатимуться на неї, вважаючи її своєю головною метою, яка заважає їм здійснювати задумане.

Якщо ви любите детективи, і не прості, а з величезною кількістю описів та подробиць, тоді книги цієї серії вам точно сподобаються. Це новий рівень детективних історій – у них є все, щоб розгадувати таємниці, насолоджуватися краєвидами та залишатися в страху від гнітючої атмосфери.

У якому порядку читати книги серії? Порядок читання творів в серіях грає велику роль, так як всі вони об'єднані однією тематикою, головними героями або сюжетом. Правильна послідовність книг дозволить вам насолодитися в повній мірі історією.

Щоб ви не втратили нитку розповіді, у нас всі книги серії «Ріццолі та Айлз» Тесс Геррітсен розташовані в списку в порядку хронології. На нашому сайті Читака ви завжди можете читати книги по порядку.

Ви можете читати онлайн або скачати всі книги з серії «Ріццолі та Айлз» Тесс Геррітсен українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) в різних форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Приємного читання!

Відгуки на серію книг «Ріццолі та Айлз»

Одна відповідь до “Ріццолі та Айлз”

  1. Avatar Galina :

    Обожнюю детективи та трилери. Серія цих книг зацікавила мене тим, що їх сюжети напружені максимально. Прочитала вже дві книги, і я у захваті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1589 переглядів