Соціальна фантастика

Сортирувати за:

Майбутнє людства в книгах соціальної фантастики

Люди – мрійники, що думають про свої досягнення, які ще навіть не відбулися. Проте якщо подумати не лише про науково-технічні досягнення, але й про розвиток суспільства, як цілісної спільноти. Це справедливо можна назвати антропологією майбутнього, де велика добірка авторів розмірковує про долю людства через декілька прийдешніх поколінь.

Соціальна фантастика: дослідити чи розповісти?

Варто віддати авторам жанру належне, адже створюючи новий дивний світ, письменники намагаються його передусім дослідити. Цей експеримент не може не захоплювати, разом з тим задумавшись, якою буде доля нашого виду через десятиліття та століття. Антураж історій, місце подій, де житимуть герої, може бути абсолютно різним: від зміненої версії Землі до далеких планет на краю галактики, яким судилося стати новим домом для людей.

Суспільство в повноті своєму стає головним героєм кожної книги жанру. Обравши книгу та почавши читати онлайн, мимоволі стаєш свідком та учасником того, про що пише автор, намагаючись уявити як би ти сам реагував на таке суспільство.

Дайте волю своїй фантазії та уяви, поринувши до нових світів. Зробити це можна легко, якщо скачати безкоштовно книги жанру соціальної фантастики українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).