Попаданці

Сортирувати за:

Сюжетні родзинки в книгах про попаданців

Книги про попаданців – одні з найбільш захоплюючих в жанрі фантастики. У цих історіях герої потрапляють в різні історичні епохи, в паралельну реальність, різні магічні світи, далеке майбутнє. А далі сюжети дуже різняться: хтось досліджує новий світ, хтось намагається вижити в нелюдських умовах, хтось розвиває надздібності і стає супергероєм.

У багатьох творах головні персонажі потрапляють в чужі тіла – це може бути тіло чаклуна або мага, жорстокого імператора, поневолив півсвіту, чарівною і примхливої ​​принцеси або, навпаки, нещасної знедоленої, засудженої до смертної кари.

Любителі фантастичних бойовиків і жанру космоопери стануть свідками масштабних битв в космосі, адже саме головного героя не вистачало для того, щоб відбулася вирішальна битва в зоряній галактиці. Можливо, він стане розробником нової зброї або противірусної вакцини, зможе помирити ворогуючі імперії або знайде головний магічний артефакт.

Лавіруючи серед чужого ворожого оточення і підступних інтриг, завдання таких «щасливчиків» – не просто вижити, а розгадати древні таємниці, зняти моторошні прокльони, врятувати людство від загибелі і навіть змінити хід історії. Часто головні герої надходять в магічну школу навчатися магії, адже вони, як правило, – звичайні люди: педагоги, студенти, секретарі, військові, інженери, школярі.

Вирушайте з попаданців в минуле

Найчастіше, відправляючись в історичні епохи, персонажі потрапляють в період ВВВ, опиняючись в епіцентрі військових подій. Знаючи результат Великої вітчизняної війни, вони намагаються допомогти радянському командуванню грамотно вести боротьбу з фашистами, щоб уже в 1941 році блискавично виграти. Однак часто щось йде не так або хід війни змінюється так кардинально, що навіть перемога 1945 року за питанням.

Багато документів про історичне минуле ще засекречені, тому читати про попаданців ВВВ, де автори висувають власні версії історичних подій, особливо захоплююче. Іноді битви, що відбулися в Другу світову війну, доповнюються фантастикою або навіть магічним фентезі – головні герої переходять в тимчасові портали, використовують магічне зброю, шукають бійців на інших планетах.

Інтерес до епохи СРСР не згасне ніколи – занадто багато тоді було забороненим і таємним. З нашої підбіркою ви маєте можливість насолодитися атмосферою радянського побуту, по-новому поглянути на політику і ідеологію тих часів, згадати романтику комуналок і робочі будні на заводах. Людям старшого покоління такі ностальгічні книги точно варто читати в своє задоволення.

Романтичні пригоди і попаданців

Дівчата і жінки будь-якого віку прекрасно відпочинуть з любовним фентезі про попаданок. Ці казкові історії захоплюють в свій полон з перших сторінок – головна героїня часто виявляється в світі чарівництва і магії і зустрічає свою долю. Нею може виявитися милий ельф або потворний монстр, відважний воїн або зачарований принц.

Жіноче фентезі про попаданок, магію відрізняється гумором і легкістю, динамічним сюжетом і чуттєвістю, тому змушує понервувати читачок до останніх сторінок. Як правило, героїні не тільки намагаються зберегти своє життя в нових умовах, а й захистити любов, пройшовши тернисту стежку випробувань, пожертвувавши своїми цінностями заради коханого.

Зазвичай дівчата в таких сюжетах відрізняються стійкістю, цілеспрямованістю, умінням боротися за своє щастя. Іноді вони зустрічають свою любов під час навчання в магічних академіях в особі студента, декана або навіть ректора. Подібні казкові історії змушують повірити в справжні почуття, надихають на романтику, якої так не вистачає в нашій метушливим життя.

Насолоджуйтесь неординарними сюжетами книг про попаданців

У нашій віртуальній бібліотеці ви зустрінете величезну добірку пригодницької літератури, серед яких і самостійні твори, і серії, і цілі цикли з продовженнями класичних сюжетів, але вже під новим кутом авторської фантазії. Особливою популярністю користуються кращі роботи російських авторів, заслужено отримали престижні літературні нагороди.

Пропонуємо читати онлайн або завантажити наші електронні матеріали в форматі fb2 (фб2), epub (епаб), txt (тхт), rtf. Всі книги жанру «попаданців» наші відвідувачі отримають їх безкоштовно і без реєстрації. Ми постійно оновлюємо базу книг, тому ви можете стати першими, хто прочитає найсвіжіші новинки популярних жанрів.