Джо Аберкромбі

Джо Аберкромбі

  • Дата народження: 31.12.1974
  • Країна: Великобританія

Біографія Джо Аберкромбі

Джо Аберкромбі — англійський письменник-фантаст та кіномонтажник. Автор трилогії «Перший закон» та низки інших творів, події яких відбуваються у тому ж фентезійному світі. Також написав підліткову книжкову серію у жанрі фентезі «Потрощене море». Першу книгу серії — «Пів короля» — 2015 року нагороджено премією «Локус» за найкращий підлітковий роман.


Цікаві факти про Джо Аберкромбі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джо Аберкромбі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Джо Аберкромбі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Джо Аберкромбі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Джо Аберкромбі українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Джо Аберкромбі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *