«Знищ мене»
Тагере Мафі

Про книгу «Знищ мене» Тагере Мафі

Світ змінився. Хоча йому як і раніше байдуже до звичайних людей. Таких, як сімнадцятирічна Джульєтта. Щоправда, стосовно її нормальності можна посперечатися: вона вміє вбивати дотиком. Цей дар став для дівчини прокляттям. Вона – ідеальна зброя, якою так мріють заволодіти спецслужби. Але дівчина вперто відмовляється ставати знаряддям убивства в чиїхось руках. Тому ті, хто прагне використати її, вдаються до брудних маніпуляцій: у камеру до дівчини саджають друга її дитинства, Адама. Проте все йде не за планом. Бо ці двоє вирішують здійснити дещо божевільне і смертельно небезпечне…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Знищ мене» Тагере Мафі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Знищ мене» Тагере Мафі

Читати онлайн книгу «Знищ мене» Тагере Мафі українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Знищ мене
Тагере Мафi


Знищ мене #1
Свiт змiнився. Хоча йому як i ранiше байдуже до звичайних людей. Таких, як сiмнадцятирiчна Джульетта. Щоправда, стосовно ii нормальностi можна посперечатися: вона вмiе вбивати дотиком. Цей дар став для дiвчини прокляттям. Вона – iдеальна зброя, якою так мрiють заволодiти спецслужби. Але дiвчина вперто вiдмовляеться ставати знаряддям убивства в чиiхось руках. Тому тi, хто прагне використати ii, вдаються до брудних манiпуляцiй: у камеру до дiвчини саджають друга ii дитинства, Адама. Проте все йде не за планом. Бо цi двое вирiшують здiйснити дещо божевiльне i смертельно небезпечне…

Тагере Мафi

Знищ менеМоiм батькам i чоловiковi,

бо, коли я сказала, що хочу торкнутися Мiсяця, ви взяли мене за руку, мiцно пригорнули й навчили лiтати* * *


Стежини двi, що розiйшлись за гаем…

І проясниться враз життя мое! —

А що, коли б я першою пiшов?

А що, коли б я щастя там знайшов?…

    Роберт Фрост. Необрана стежина [1 - Переклад Вiкторii Івченко. (Прим. перекл.)]


Один


264 днi повноi iзоляцii.

Зi мною лише маленький записник, зламана ручка й числа, якi я ще пам’ятаю. Вiкно, чотири стiни. Шiстнадцять квадратних футiв простору. Двадцять шiсть лiтер алфавiту, жодну з яких я не вимовляла вже 264 днi.

Вiдтодi, як я бачила iншу людину, минуло 6336 годин. Вони повiдомили: «У тебе буде


сусiд».

Вони повiдомили: «


За гарну поведiнку».

Вони повiдомили: «

Ти бiльше не будеш iзольована».

Вони – прихвоснi «Вiдродження». Це органiзацiя, що мала б допомагати нашому приреченому суспiльству. Цi люди забрали мене з батькiвського дому й зачинили в дурцi за те, чого я не можу контролювати. Нiкого не гребе, що я не усвiдомлювала, на що здатна. Не розумiла, що роблю.

Навiть не уявляю, де я.

Лише пам’ятаю, що мене прикували до сидiння наручниками й привезли сюди в бiлому фургонi, який був у дорозi 6 годин 37 хвилин. Пригадую, мене прив’язували до стiльця.

Я не плакала, коли мене забирали.

Я знаю, небеса щодня опускаються трохи нижче.

Десь за моiм вiкном сонце опускаеться в океан, бризкаючи багряним, червоним, жовтим й оранжевим. Мiльйони листочкiв на сотнях рiзних гiлок колишуться вiд вiтру, вони тремтять в оманливiй надii вiдлетiти на свободу.

Відгуки на книгу «Знищ мене» Тагере Мафі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Знищ мене» Тагере Мафі одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Знищ мене» Тагере Мафі у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1017 переглядів