Зарубіжне фентезі

Сортирувати за:

Зарубіжне фентезі – бестселери від авторів з усього світу

Фентезі – це жанр, який подобається не лише дітям та підліткам, а й дорослим. Чому? Бо у фентезійних історіях реальність так майстерно поєднується з вигадкою, що починаєш вірити у правдивість всього, що відбувається. Магія, чари, перетворення – усе це починає видаватись можливим і у звичайному житті, поки читаєш той чи інший твір талановитого письменника.

Варто сказати, що «батьком» даного жанру вважають Джона Толкіна, оскільки він був одним з перших авторів, хто почав писати фентезі, створивши у своїх творах окремий світ. З нього все почалось багато років тому, а сьогодні письменників, які пишуть у цьому ж жанрі вже так багато, що всіх і не перерахувати. Та це й добре, бо навіть найвибагливіший читач може знайти щось на свій смак.

Чимало книг стали бестселерами, а кінематографісти зняли на основі творів фільми, які теж стали популярними. До речі, екранізація тієї чи іншої книги тільки підвищує цікавість аудиторії до першоджерела, тому самим творам це йде на користь, незалежно від того, наскільки успішною виходить кінострічка.

Де найзручніше читати зарубіжне фентезі онлайн?

У нас на сайті ви можете у будь-який час читати онлайн зарубіжне фентезі українською і разом з героями переживати неймовірні пригоди у різних світах і реальностях.

Тут ви знайдете як твори класиків жанру, так і новинки від молодих авторів, які вже встигли голосно про себе заявити на весь світ.

А якщо виникне бажання поповнити власну віртуальну бібліотеку, можете скористатись можливістю і скачати безкоштовно зарубіжне фентезі у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на комп’ютер або телефон.