«Вершники»
Юрій Яновський

Про книгу «Вершники» Юрія Яновського

«Подвійне коло», «Дитинство» і «Шаланда в морі» — це новели з роману «Вершники» Юрія Яновського, для яких характерна композиційна завершеність і психологізм. У вступній новелі — «Подвійне коло» — йдеться про рід Половців. Політична ситуація розвела братів по різні боки барикад, і тепер брат іде на брата, забувши заповітні слова батька про єдність. Для цього тексту характерною є надзвичайна психологічна напруженість і багатство символічних моментів. Новела «Дитинство» — це ліричні спогади. Дитячі роки — чи не найсвітліший період в житті людини, овіяний фантастикою і здивуванням від першого пізнання світу. Мальовничі описи степової краси і свіжості прикрашають рядки цього твору. У новелі «Шаланда в морі» йдеться про щасливий порятунок Мусія Половця у негоду на морі, про його любов до дружини, що у підсумку наводить на думку, що прості люди, які чесно живуть і вміють любити по-справжньому, мають щастя на землі.

Слухати аудіокнигу “Вершники” Юрія Яновського онлайн українською безкоштовно:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Вершники» Юрія Яновського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Вершники» Юрія Яновського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Вершники» Юрія Яновського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Вершники» Юрія Яновського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

214 переглядів