Історії з життя

Сортирувати за:

Історії з життя – цікаві, мудрі, повчальні

Життя – це довгий шлях, йдучи яким, людина переживає стільки різних ситуації, пригод, а іноді й халеп, що в деяких випадках про це варто розповідати іншим. Наприклад, для того, щоб досвід когось одного був наукою для багатьох. Або ж навпаки – надихав на нові звершення, піднімав бойовий дух і давав надію.

Є люди з унікальними долями, які вирішують поділитись спогадами про життя, своїми висновками про нього і отриманими уроками. Навіть коли їх вже серед живих не буде, лишаться розповіді і та мудрість, яку вони залишили, написавши книгу.

А ще є спеціалісти, які займаються улюбленою справою і готові говорити про неї постійно. От якраз про свою професію та цікаві випадки із практики вони розповідають у книжках, які потім, до речі, стають світовими бестселерами (особливо, якщо це хтось на кшталт патологоанатома чи хірурга).

Життєва література – документалістика чи вигадка?

Якщо у книгах описуються життєві історії, чи можна вважати їх документальними? Не зовсім, тому що ситуація чи випадок з реального життя може бути основою для сюжету, але все інше – «декорації», вигадані автором, щоб зробити весь твір цікавішим і більш художнім.

Хоча автобіографії теж можна вважати життєвою літературою, а вони ж пишуться людьми, які хочуть розповісти якраз про те, як насправді у їх житті все відбувалось. Тому це вже будуть не вигадані, а реальні історії.

Де почитати найцікавіші життєві історії?

Заходьте на наш літературний портал і зможете читати онлайн безкоштовно життєву літературу українською у будь-який зручний для себе час. Ми зібрали для вас колекцію найцікавіших книжок, серед яких є і світові бестселери.

Більше того, тут ви з легкістю можете скачати безкоштовно історії з життя українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон і насолоджуватись їх читанням за будь-яких умов.