«Падіння дому Ашерів»
Едгар По

Про книгу «Падіння дому Ашерів» Едгара По

«Падіння дому Ашерів» – це новела американського письменника Едгара Аллана По, опублікована спочатку в 1839 році в журналі «Джентльмен» Бертона, потім увійшла до збірки «Казки про гротеск» і «Арабеск» в 1840 році. Новела, твір Готична фантастика, включає теми безумства, сім’ї, ізоляції та метафізичних ідентичностей.

Слухати аудіокнигу «Падіння дому Ашерів» Едгара Алана По онлайн українською мовою:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Падіння дому Ашерів» Едгара По та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Падіння дому Ашерів» Едгара По: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Падіння дому Ашерів» Едгара По і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Падіння дому Ашерів» Едгара По

Цитата...деякі поєднання найпростіших предметів мають над нами особливу владу, проте осягнути природу цієї влади ми ще не вміємо.
Цитата... і все з більшою гіркотою розумів я, наскільки даремні всякі спроби розвеселити це серце, наче наділене вродженим даром виливати на навколишній світ, як матеріальний, так і духовний потік безпросвітньої скорботи.
ЦитатаТак, мене лякає зовсім не сама небезпека, а те, що вона тягне за собою: почуття жаху.
Цитата…глянув на вид, що відкрився мені — на сам будинок і на невигадливий ландшафт маєтку — на похмурі стіни — на порожні вікна, схожі на очі, — на рідку, висохлу осоку — і на білі стовбури гнилих дерев — і зазнав глибокого занепаду духу, який можливо з усіх земних відчуттів найгідніше порівняти з тим, що відчуває, приходячи до тями, курець опіуму, – гірке повернення до дійсності – жахливе падіння покривала.

Відгуки на книгу «Падіння дому Ашерів» Едгара По

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

494 переглядів