Ерік Б. Хадспет

Ерік Б. Хадспет

  • Країна: США

Біографія Еріка Б. Хадспета

Ерік Б. Хадспет майже десять років він працював скульптором зі снігу та льоду, в той же час писав і малював. Його любов до мистецтва привела його до П’єтрасанти, Італія, де він працював скульптором з мармуру. Перебуваючи в Італії, він працював над анатомічними конструкціями неможливих істот, і це заклало основи того, що стало «Воскресителем». Зараз Ерік живе в Нью-Джерсі з дружиною і двома дітьми, де продовжує працювати як професійний художник.


Цікаві факти про Еріка Б. Хадспета розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Еріка Б. Хадспета українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Еріка Б. Хадспета. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Еріка Б. Хадспета саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Еріка Б. Хадспета безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Ерік Б. Хадспет»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *