«Столичний сюрприз або Все почалося в селі»
Наталі Ліон

Про книгу «Столичний сюрприз або Все почалося в селі» Наталі Ліон

Артем завмер від побаченого видовища.
Вщипнув себе за руку і гарячково витріщився на дівчат, які мало не звели його з розуму. З нього відверто кепкувала чарівниця-доля, бо в таке важко було повірити.
Перед ним стояло дві дівчини, майже ідентичні, тільки, одна – трохи молодша за іншу, а ще незаміжня і дуже зухвала.

Найсмішнішим було те, що вони виявились рідними сестрами і обидві його покинули.
Якщо першу він пробачив і викинув з голови, то думки про другу не залишали його в спокої, майже, два місяці. Він був нею одержимий і зараз вона знову з’явилася в його житті мовчки випалюючи зеленими очицями частинку душі.
Він хотів би її ненавидіти, але чомусь так сильно мріяв поцілувати….


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Столичний сюрприз або Все почалося в селі» Наталі Ліон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Столичний сюрприз або Все почалося в селі» Наталі Ліон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

299 переглядів