Молодіжна проза

Сортирувати за:

Зухвалі в пошуках щастя, або ж книги жанру молодіжної прози

Фактично новим жанром для сучасної української літератури є молодіжка проза, що представлена цілою когортою авторів, які пишуть для молодого покоління. Ці книги сповнені емоцій, відчуттів та переживань головних героїв, в той час як сюжет може відходити на другий план. Саме в цьому і є їх головна особливість, що робить їх такими популярними серед молоді. Герої таких історій можуть бути інфантильними та збірними образами – молодими авантюристами, якими де-факто є всі представники нового покоління.

Притаманною особливістю жанру є те, що він гендерно-диверсифікований, та орієнтується на конкретну стать. Це пов’язано, в першу чергу, з тим, що в цей час молоді люди починають виявляти інтерес до протилежної статі, досліджуючи при цьому самих себе. Через це різні книги жанру роблять особливі акценти, даючи своїм читачам те, що вони бажають. Почавши читати онлайн молодіжну прозу українською мовою, це легко помітити, особливо якщо знайомитись з працями метрів жанру.

Варто скачати книги жанру молодіжна проза українською мовою безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон, користуючись нашим електронним ресурсом.