Стефені Маєр (Стефані Майєр)

Стефені Маєр (Стефані Майєр)

  • Дата народження: 24.12.1973
  • Країна: США

Біографія Стефені Маєр

Сте́фені Ма́єр — американська письменниця, відома завдяки вампірській серії Сутінкова сага («Сутінки», «Молодий місяць», «Затемнення», «Світанок»), та романами «Друге життя Брі Таннер», «Господиня». Продано понад 100 мільйонів її книжок у світі, яких перекладено на 47 мов. За її книжками було знято фільм «Сутінки» (який вийшов на екрани 21 листопада 2008 року і зібрав у світовому прокаті 379 912 947 доларів США), «Молодий місяць», «Затемнення», «Світанок». Фантастичний роман «Господиня» (англ. The host) вийшов українською в 2010 році.

У 2008 Стефені Маєр було названо «автором року» згідно з американською газетою «USA Today». Вона також є автором найбільш розповсюджуваної книги в 2008: розійшлась тиражем понад 22 мільйони протягом 2008 року. «Сутінки» визнано найтиражнішою книгою 2008 року.


Цікаві факти про Стефені Маєр розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Стефені Маєр українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Стефені Маєр. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Стефені Маєр саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Стефені Маєр безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Стефені Маєр (Стефані Майєр)»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *