Саміздат (самвидав)

Сортирувати за:

Саміздат – історія, що йде прямо від письменника до свого читача

Звичайному читачів важко собі уявити, через які труднощі проходить письменник, аби його книга з’явилась на електронних чи фізичних полицях в книжкових магазинах. Часто видавці коректують оригінальний твір автора, змінюючи сюжет, персонажів та події таким чином, що від першоджерела залишається лиш основний мотив.

Не дивно, що такий стан справ часто не влаштовує як читачів, що очікували інакшої історії від улюбленого автора, так і письменників, твір яких був понівечений видавництвом. Аби уникнути цього, останні вдаються до того, що демонструють свій текст читачеві напряму через вільні платформи.

Чим відрізняються книги жанру саміздат від інших творів?

Те, що автор має можливість викласти свій текст без редагування зі сторони людьми, які не знають оригінальний задум письменника, дозволяє читачам отримати саме ту історію, яку вони очікували. В свою чергу письменник не обмежений ніким, крім власної фантазії, таланту та творчості, що дозволяють йому показати різні сцени як екшн-характеру, так і романтичні. Почавши читати онлайн книги саміздата, письменник і його читач говорять на одній мові без метафоричного перекладача.

Пориньте в світ пригод – на нашому порталі можна скачати книги книги саміздату українською мовою безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон.