«Серце навпіл»
Софія Владова

Про книгу «Серце навпіл» Софії Владової

— Ти що твориш, дурепо?

— Чую голосний чоловічий голос і важкі кроки в мій бік.

У голові туман, перед очима розмиті картинки. Не можу нормально дихати, задихаюсь, жахливий дзвін у вухах, сухий кашель. Майже задихаюсь.

— Я ж міг тебе переїхати і не помітити! Звідки ти взялася в цій глушині? — продовжує голос, не зменшуючи обертів.

Немає сил відповісти, вдихаю жадібно повітря, як риба на суші. Намагаюся себе зібрати, зрозуміти те, що відбувається, пояснити. Душу розриває біль.

— Я… Я… Бігла…

Яка невидима сила зводить людей разом? Хто вирішує з ким бути, а кого краще забути та викреслити з життя? Я мріяла про найкраще літо у своєму житті. Особливе. А чи було воно моїм? Чи все-таки нашим?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Серце навпіл» Софії Владової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Серце навпіл» Софії Владової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

392 переглядів