«Чорна дошка»
Наталка Доляк

Про книгу «Чорна дошка» Наталки Доляк

Страшні видіння приходять до Сашка у снах. Висушені голодом жінка і маленькі діти зазирають йому в обличчя скляними очима, німотно благають про допомогу, простягають до нього руки…

Лесь Терновий, прадід Сашка, має що розповісти онуку про цих людей. Бо він — один із них. Один з тих, хто вижив, пройшовши через пекло Голодомору 30-х років.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Чорна дошка» Наталки Доляк та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Чорна дошка» Наталки Доляк: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Чорна дошка» Наталки Доляк і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштовно книгу «Чорна дошка» Наталки Доляк

Читати онлайн книгу «Чорна дошка» Наталка Доляк українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Чорна дошка
Наталка Доляк


Страшнi видiння приходять до Сашка у снах. Висушенi голодом жiнка i маленькi дiти зазирають йому в обличчя скляними очима, нiмотно благають про допомогу, простягають до нього руки…

Лесь Терновий, прадiд Сашка, мае що розповiсти онуку про цих людей. Бо вiн – один iз них. Один з тих, хто вижив, пройшовши через пекло Голодомору 30-х рокiв.


Наталка Доляк

Чорна дошка


Вибiр видавця

Мiжнародного лiтературного конкурсу романiв, кiносценарiiв, п’ес, пiсенноi лiрики та творiв для дiтей

«КОРОНАЦІЯ СЛОВА»Дизайнер обкладинки Андрiй Цепотан
Жодну з частин даного видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва© Доляк Н. Ю., 2014

© DepositPhotos.com/audioscience, обкладинка, 2014

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2014

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2014


* * *


«Коронацiя слова» створюе для вас нову хвилю украiнськоi лiтератури – яскраву, рiзножанрову, захопливу, – яка е дзеркалом сьогодення i скарбом для майбутнiх поколiнь.

Тетяна та Юрiй Логушi,

засновники проектуМiжнародний лiтературний конкурс романiв, кiносценарiiв, п’ес, пiсенноi лiрики та творiв для дiтей «Коронацiя слова» був заснований за пiдтримки бренда найпопулярнiшого украiнського шоколаду «Корона». Головна мета конкурсу – сприяння розвитку новiтньоi украiнськоi культури.

Лiтература, кiно, театр i пiсня обранi не випадково, адже саме цi жанри е стратегiчними жанрами культури, що формують i визначають зрiлiсть нацii.

Метою конкурсу та його завданням е пошук нових iмен, видання найкращих романiв, стимулювання й пiдтримка сучасного лiтературного процесу, кiно й театру, i як наслiдок – наповнення украiнського ринку повнокровною конкурентоспроможною лiтературою, а кiно й театру – якiсними украiнськими фiльмами й п’есами.

koronatsiya.com
Чи можна помститися минулому?


Якось один радянський чоловiк, таемно вишукуючи в ефiрi ворожого «Голосу Америки» пiснi Мiрей Матье, лаштував свою старомодну радiолу на потрiбну хвилю i зненацька натрапив у згустках буржуазних радiошумiв на дивне слово. Голодомор. «Чого лиш не понавидумують! – вирiшив собi той радянський чоловiк. – Що значить голодомор? Нiхто нiкого не морив.

Відгуки на книгу «Чорна дошка» Наталки Доляк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

565 переглядів