Дара Корній

Дара Корній

  • Дата народження: 20.09.1970
  • Країна: Україна

Біографія Дари Корній

Мирослава Замойська народилася 1970 року в Україні у Волинській області. Відома під псевдонімом Дара Корній – це прізвище її діда. На зміні імені наполіг видавець, який вважав, що її справжнє ім’я звучить надто пафосно, а тому потрібне щось простіше і народніше.

Дара має доньку, яка свого часу дуже захоплювалася книгами Стефані Майєр про вампірів. І це так її сердило, бо українські діти люблять читати про чужу міфологію і навіть не здогадуються про те, що є дуже багато цікавого в українській міфології.

Саме тому у 2010 році вийшла дебютна книга Дарунки Корній «Гонихмарник», як доказ того, що рідна міфологія нічим не поступається іноземній. І загалом автор пише твори у жанрі фентезі. Перший роман отримав чимало нагород, як «Коронація слова» та «Дебют року».

Надалі були створені книги на основі праслов’янської міфології – Дара зібрала інформацію та адаптувала її для простого читача. При цьому для збору інформації у неї пішло аж дев’ять місяців.

Здебільшого Дара Корній пише для юної аудиторії, але має романи й у дорослих. У сюжетах часто межують кохання та смерть. Трагічні, але життєві історії, які мають непередбачуваний фінал.

Сьогодні її творчість вивчається у школі у 6 класах. Письменниця живе у Львові, виховує двох дітей та продовжує радувати фанатів новими історіями.


Цікаві факти про Дари Корній розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Дари Корній українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Дари Корній. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Дари Корній саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Дари Корній безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Дара Корній»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *