Контркультура

Сортирувати за:

Реальність через призму абсурду в контркультурі

Мало з нас, живучи своє звичайне життя, замислюється над тим, чим є наша сучасні дійсність. Для когось це всього лиш робота, навчання та можливо декілька хобі, хоча все завжди набагато складніше. Література все своє існування була способом поглянути над нашу реальність під певним кутом, щоб порозмірковувати, або ж щоб розповісти певну історію.

З появою контркультури, яка абсолютно переглядала всі дійсні норми, ця ситуація почала докорінно змінюватись. Спочатку на заході, а згодом і на теренах колишнього Радянського Союзу все більше популярності здобували ті письменники, що критикували та висміювали «норми більшості», стаючи новою або ж неофіційною літературою.

Контркультура: істина в хаосі

Для читача, що раніше ніколи не був знайомим з поняттям контркультури, книги жанру можуть здатись якщо не провокативними, то повністю позбавленими сенсу. Почавши читати онлайн книги в жанрі контркультури, не завжди потрібно намагатись зрозуміти безпосередньо сюжет, натомість повністю віддаючись тому настроєві та тим думкам, які невловимо дає автор кожному, хто тримає його книгу в руках.

Відкривайте для себе світ з письменниками нового покоління, а скачати книги жанру контркультури безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон можна, скориставшись нашим електронним ресурсом.