«Монологи вагіни»
Ів Енслер

Про книгу «Монологи вагіни» Ів Енслер


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Монологи вагіни» Ів Енслер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Монологи вагіни» Ів Енслер

Читати онлайн книгу «Монологи вагіни» Ів Енслер українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Анотація
Наразі читачі тримають в руках незвичайну книгу. Це ювілейне видання приурочене до 20-ї річниці публікації збірки п'єс «Монологи вагіни» знаної в усьому світі авторки Ів Енслер. Такою само знаною є і її п'єса, що стала своєрідним перформансом-маніфестом, мовою виклику, звільнення й самовираження з метою подолання замовчування щодо жіночих тіл і життів, притаманного маскулінній людській спільноті. Це книга- сповідь, книга-крик і книга-одкровення, яке осяває кожну жінку, даючи їй змогу усвідомити своє начало й не соромитися його.?

П'єса «Монологи вагіни», попри художність тексту, є белетристичним синопсисом найгостріших питань сьогодення щодо Тендеру, фемінізму, сексуальності, людяності й рівності представників людської спільноти.


Iв Енслер
МОНОЛОГИ ВАГІНИ
Усім стражденним і значущим жінкам

Передмова
Жаклін Вудсон

Така потрібна тоді — ця книжка.

Така потрібна. Прямо зараз — ця книжка.

Є спірічуел, який починається зі слів: «У Галааді є бальзам, для наших ран цілющий. У Галааді є бальзам, що гоїть грішні душі». У багатьох із нас, тих, що дорослішали в п'ятдесяті, шістдесяті, сімдесяті й вісімдесяті, не було ніякого бальзаму. Ми крокували світом у своїх тілах, сповнені почуттям сорому лише за те, що народилися з вагінами й грудьми, стегнами й сідницями. Ми не знали межі сорому — звідки він узявся, з чиєї милості нам його навіяли. Зрештою, хіба феміністський рух не змінив життя жінок? Хіба ми не відвоювали свої тіла, себе самих і не рушили далі?

Можливо. Проте…

Уперше я прочитала «Монологи вагіни», коли мені було за тридцять, я щойно стала матір'ю, і моя донька саме була немовлям. На папері, як і кілька років до того на сцені, монологи змусити мене сміятися, плакати, танцювати від щастя. Та цього разу було щось іще: вони змусили мене задуматися про своє минуле і про доньчине майбутнє. Читаючи ці монологи, я усвідомила, що в житті багатьох із нас не вистачало розмов і свята — безсоромного свята вагін і місячних, грудей і поп, і стегон. Я знала, що ці розмови і це свято стануть частиною життя моєї доньки — і життя багатьох дітей, яких я допомагатиму виховувати.

У Галааді є бальзам, для наших ран цілющий.

Уперше, коли в мене почалися місячні, я намагалася ігнорувати їх — що успішно робила впродовж року.

Відгуки на книгу «Монологи вагіни» Ів Енслер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Монологи вагіни» Ів Енслер одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Монологи вагіни» Ів Енслер у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

530 переглядів