Драма / Драматичні книги / Драматична література

Сортирувати за:

Драма – особливий жанр для тих, хто любить спостерігати за життям та проблемами героїв

Драма – це особливий жанр, в якому насамперед освітлюються взаємовідносини між героями, а також в таких книгах персонажі стикаються з різними випробуваннями долі. Кращі драми змушують переживати за героїв, порівнювати ситуації зі своїм життям, а також іноді плакати або голосно сміятись.

На нашому сайті ви знайдете сучасні драматичні твори української літератури від видатних письменників. Ми зібрали топ книг для дорослих та для дітей.

Що розкажуть найкращі драми про кохання?

Сучасні драматичні твори українських письменників розказую не тільки про кохання, а й про складні воєнні часи та про те, як люди справлялись з різними проблемами та випробуваннями. Воєнна драма – це загалом дуже щирі, цікаві, та важкі історії, які часто засновані на реальних подіях.

Любовні драми – це кохання в різних своїх проявах. Нерозділене кохання, страждання, трагічні події, щасливі фінали – тут ви знайдете все, щоб цікаво провести вечір. Сюди ж можна віднести і мелодрами – це довгі історії про людей – справжніх або вигаданих. Цікаво те, що всі вони дуже схожі на нашу реальність.