Ів Енслер

Ів Енслер

  • Дата народження: 25.05.1953
  • Країна: США

Біографія Ів Енслер

Ів Енслер — американська драматургиня, артистка, феміністка та активістка. Насамперед відома як авторка п’єси «Монологи вагіни». 2006 року Чарльз Ішервуд — театральний критик з «Нью-Йорк Таймз» — так висловився щодо п’єси: «це можливо один із найважливіших творів політичного театру останнього десятиліття».


Цікаві факти про Ів Енслер розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ів Енслер українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ів Енслер. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ів Енслер саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Ів Енслер безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Ів Енслер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *