Світлана Поваляєва

Світлана Поваляєва

  • Дата народження: 20.03.1974
  • Країна: Україна

Біографія Світлани Поваляєвої

Світлана Поваляєва — українська журналістка, письменниця та поетка. Лавреатка декількох літературних конкурсів, громадська активістка. Буддистка та революціонерка.


Цікаві факти про Світлани Поваляєвої розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Світлани Поваляєвої українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Світлани Поваляєвої. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Світлани Поваляєвої саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Світлани Поваляєвої безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Світлана Поваляєва»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *