Кен Кізі

Кен Кізі

  • Дата народження: 17.09.1935 — 10.11.2001
  • Країна: США

Біографія Кена Кізі

Кеннет Елтон Кі́зі — американський письменник, автор культового роману Над зозулиним гніздом, діяч контркультури, один із засновників руху хіппі; сам себе вважав проміжною ланкою між бітниками й хіппі.


Цікаві факти про Кена Кізі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Кена Кізі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Кена Кізі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Кена Кізі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали скачати книги Кена Кізі безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub.

Відгуки на письменника «Кен Кізі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *