Алістер Кровлі

Алістер Кровлі

  • Дата народження: 12.10.1875
  • Країна: Великобританія

Біографія Алістера Кровлі

А́лістер Кро́влі — англійський окультист, поет, містик і церемоніальний маг, головний розробник релігійної філософії Телеми. Досягнув успіху в багатьох інших галузях, серед яких були альпінізм, шахи та поезія, а деякі свідчення вказують на те, що він міг займатися шпигунством для британського уряду. У своїй ролі розробника телемського віросповідання, він бачив себе як пророка, якому було доручено повідомити людству про те, що воно входить у новий Вік Го́ра у ранньому ХХ століттю.


Цікаві факти про Алістера Кровлі розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Алістера Кровлі українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Алістера Кровлі. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Алістера Кровлі саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Алістера Кровлі українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Алістер Кровлі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *