«Дівчина, жінка, інакша»
Бернардін Еварісто

Про книгу «Дівчина, жінка, інакша» Бернардін Еварісто

Роман відомої британської письменниці Бернардін Еварісто являє собою 12 історій різних жінок, здебільшого чорношкірих англійок. Не поєднані загальним сюжетом, ці історії, як і життєві дороги героїнь, тонко й вигадливо переплетені. Режисерка і вчителька, банкірка і прибиральниця, фермерка і небінарна особа зі світу соцмедіа — всі вони прагнуть свого і сподіваються знайти відповіді на питання, хто вони і звідки, чого варті і куди йти далі. «Дівчина, жінка, інакша» звучить багатьма голосами, які зливаються в чудовий хор. І хор цей виконує гімн самому життю.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Дівчина, жінка, інакша» Бернардін Еварісто українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Дівчина, жінка, інакша» Бернардін Еварісто

ЦитатаВона не стала говорити, що сприймала батька як щось зрозуміле, з дитинства і до самої його смерті дивилася на нього зашореними очима, зверху вниз, хоча він ні в чому перед нею не завинив, ну хіба тільки не виправдав її феміністських очікувань.
ЦитатаСхоже, у майбутньому ми всі станемо небінарними, ні чоловіками, ні жінками, яких, в принципі, ми з себе зображаємо.
ЦитатаВона лише додала, що мати вчила її нікому не пояснювати своїх вчинків.
ЦитатаВона завжди була і буде жилеткою, куди матуся може поплакати. Це ноша, яку має нести на собі єдина дитина, особливо дівчинка.

Відгуки на книгу «Дівчина, жінка, інакша» Бернардін Еварісто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

438 переглядів