«Зрада. Повернись до мене»
Лола Жива

Про книгу «Зрада. Повернись до мене» Лоли Живи

Під час виконання чергового завдання мені довелось зникнути. Я пережив кілька жахливих років. Єдине, що давало сили – спогади та мрії про неї. Мені вдалося вижити, вибратися з пекла і повернутися до неї. Але вона вже похоронила мене. Не дочекалася. Зрадила. В неї нове життя, новий чоловік, дитина.
Я там зайвий. Але я й досі жадаю її. Шалено хочу її повернути.

***

Він зник безвісті кілька років тому. Я чекала на нього кожної секунди, кожного дня. Але мені сповістили, що він загинув.
Я збирала своє життя по шматках. Знайшла втіху в дитині, про яку ми так мріяли. Поряд був чоловік, який постійно підтримував мене.
І ось коли я думала, що нарешті все почало налагоджуватись, то дізналася страшну таємницю про НЬОГО.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Зрада. Повернись до мене» Лоли Живи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Зрада. Повернись до мене» Лоли Живи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

23 переглядів