Жіночий роман

Сортирувати за:

Книги про пошуки власного щастя в жанрі жіночого роману

Гендерний розподіл літератури почав відбуватись в ХІХ столітті. Доба романтизму в літературі привнесла в історію чуйність та ідею про пошуки справжнього й відданого кохання. Ці теми були та залишаються актуальними для жінок й дівчат по всьому світу.

Саме з цього часу цей жанр почав набувати самобутніх рис та ставати дедалі більш оригінальним та відмінним від інших видів літератури. З часом його почали називати рожевим романом, проте це не змінило його суті, яка полягала в розкритті почуттів героїв один до одного, шляхом розкриття їх стосунків в сюжеті.

В чому головна особливість жіночого роману?

Кожна людина сприймає цей світ унікальним чином і ніхто до кінця не може осягнути, що відбувається в голові іншої людини. Проте, те саме стосується і статей, адже вони опираються на різні речі при аналізі як свого життя, так і художніх історій. Романи для жінок акцентують увагу своїх читачок на тому, як саме жінка бачить наш світ, сприймаючи його тонку емоційну складову, що загалом формують образ «всесвіту жінки».

Письменники та письменниці жанру жіночого роману при виборі епохи та антуражу для своєї історії спираються на підвалини літературного напряму. Однією з таких є незвичайний вибір місця подій: це може бути як віддалене містечко чи хутір, або ж замок чи палац, якщо книга стоїть на межі жіночого та історичного романів. Почавши читати онлайн жіночі романи українською мовою безкоштовно, ці особливості досить легко помітити і зрозуміти, наскільки багато потрібно таланту, аби написати чудову книгу про почуття, пристрасть та те саме омріяне справжнє кохання.

Відкривайте світ почуттів – у нас можна скачати жіночі романи українською мовою безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон.