«Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я»
Джастін Зонненбург, Еріка Зонненбург

Про книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга

Травна система людини містить щільне єднання бактерій та інших мікробів. Переважна більшість бактерій розташована всередині нашої товстої кишки. Від роботи кишкових мікроорганізмів залежить подальше здоров’я людини. Ви дізнаєтеся про зв’язок між мікробіотою, імунною системою, метаболізмом, настроєм і поведінкою; як правильно формувати мікрофлору від народження і як оптимізувати її в дорослому віці; коли проходити курс антибіотиків і як після цього відновити мікрофлору кишечника; як підтримувати мікробіоту з віком і як знайти правильну комбінацію мікробів для нашого кишечника. Практичні настанови, рецепти та плани харчування для збереження здорової мікрофлори допоможуть кожному нормалізувати стан кишечника та зберегти здоров’я на багато років.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга

Читати онлайн книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастін Зонненбург українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я
Джастiн Зонненбург

Ерiка Зонненбург


Травна система людини мiстить щiльне еднання бактерiй та iнших мiкробiв. Переважна бiльшiсть бактерiй розташована всерединi нашоi товстоi кишки. Вiд роботи кишкових мiкроорганiзмiв залежить подальше здоров’я людини. Ви дiзнаетеся про зв’язок мiж мiкробiотою, iмунною системою, метаболiзмом, настроем i поведiнкою; як правильно формувати мiкрофлору вiд народження i як оптимiзувати ii в дорослому вiцi; коли проходити курс антибiотикiв i як пiсля цього вiдновити мiкрофлору кишечника; як пiдтримувати мiкробiоту з вiком i як знайти правильну комбiнацiю мiкробiв для нашого кишечника. Практичнi настанови, рецепти та плани харчування для збереження здоровоi мiкрофлори допоможуть кожному нормалiзувати стан кишечника та зберегти здоров’я на багато рокiв.

У форматi PDF A4 збережений видавничий макет.

Джастiн Зонненбург, Ерiка Зонненбург

Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я© Justin Sonnenburg and Erica Sonnenburg, 2015

© Depositphotos.com / lineartestpilot, обкладинка, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2020


* * *


Присвячуеться нашим донькам Клер та Камiлi, якi надихнули нас на написання цiеi книжки, а також трильйонам наших мешканцiв-мiкробiв, – нехай вашi таемницi продовжують просвiщати нас i далiПередмова. Ендрю Вейл, доктор медицини


Пiд час навчання в медичнiй школi в серединi 1960-х рокiв я дiзнався, що товстий кишечник людини мiстить величезну кiлькiсть бактерiй, необхiдних для належного травлення та засвоення поживних речовин, i що тривале використання антибiотикiв може спричинити кишковi розлади через надмiрне поширення небажаних мiкробiв. У тi часи на людей, якi споживали йогурт для здорового травлення або вживали ацидофiльнi харчовi добавки, навiшували ярлик – «схибленi на здоров’i». Та й мало хто з медичних авторитетiв вiрив, що кишкова флора мае хоч якийсь вплив за межами травного тракту. Ще невiдоме було таке поняття, як «людський мiкробiом», що мiстить усi мiкроорганiзми всерединi та на поверхнi тiла, загальний вмiст ДНК якого перевищуе ДНК людини.

Відгуки на книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я» Джастіна Зонненбурга у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

600 переглядів