Схуднення, дієти, правильне харчування

Сортирувати за:

Книги про дієти і не тільки

Сучасний світ дає людині можливість їсти все, що вона захоче. Особливо це стосується мешканців великих міст і світових мегаполісів. З одного боку це добре, бо у такому розмаїтті продуктів і страв кожен може обрати для себе найсмачніше. Але з іншого виникає проблема – люди, шукаючи щось смачненьке, забувають про те, що їжа має бути ще й корисною.

Солодощі, фаст-фуд та інша калорійна їжа, яка швидко втамовує голод, майже нічого хорошого не несе, бо задоволення від неї короткотривале, а от зайві кілограми потім скинути дуже важко, та й часу на це може піти багато. В результаті доводиться шукати книжки про дієти і дотримуватись їх, щоб привести себе в форму. Добре, що написано їх багато, так само як і загалом про правильне харчування.

Книжки, які допомагають схуднути

У світі є чимало людей, які мали проблеми із зайвою вагою, але змогли з нею впоратись. А головне, що вони знайшли спосіб, як після схуднення тримати себе у формі і більше не набирати зайві кілограми. Дехто з них розповідає про свій досвід у книжках, які для інших можуть стати хорошою мотивацією для змін у власному харчуванні і способі життя загалом.

Література, у якій пишеться про дієти та правильне харчування, допомагають звичайним людям худнути і йти до тіла своєї мрії поступово і без насильства над собою. Їх пишуть як професійні дієтологи, так і ті, хто на власному досвіді перевірив дієвість запропонованих методів, бо теж боровся з зайвими кіло.

Де читати про правильне харчування?

Будь-хто з користувачів Мережі може читати онлайн книги про правильне харчування на нашому сайті і отримувати корисні для себе знання.

Інший зручний спосіб читання – скачати книги про схуднення українською мовою безкоштовно у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон і повертатись до них навіть тоді, коли стоїть режим офлайн.