Ліса Москоні

Ліса Москоні

  • Країна: США

Біографія Ліси Москоні

Ліса Москоні — доктор філософії, заступник директора Клініки профілактики хвороби Альцгеймера при Медичному коледжі Вейл Корнелл (Нью-Йорк), доцент наук з області неврології та радіології. Також є ад’юнкт-викладачем факультету психіатрії Нью-Йоркського університету медицини, Департаменту харчування в Школі харчування та суспільної охорони здоров’я Нью-Йоркського університету імені Стейнхардта.

Ліса Москоні має ступінь доктора наук в галузі неврології та ядерної медицини, та є сертифікованим фахівцем в області комплексного харчування й охорони здоров’я. Її дослідження з раннього виявлення хвороби Альцгеймера добре відомі в США та далеко за межами країни. Виявляючи пацієнтів, що входять до групи ризику, вона має на меті використовувати методи візуалізації мозку, такі як позитронно-емісійна томографія (ПЕТ) і магнітно-резонансна томографія (МРТ). Наразі вивчає питання зниження ризику втрати пам’яті від хвороби Альцгеймера, та її запобігання у взаємозалежності із дієтою, правильним харчуванням, розвитком фізичної та розумової працездатності.


Цікаві факти про Ліси Москоні розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ліси Москоні українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Ліси Москоні. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Ліси Москоні саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Ліси Москоні українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Ліса Москоні»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *