«ХХ-мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять»
Ліса Москоні

Про книгу «ХХ-мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять» Ліси Москоні

Турбуватися про жіноче здоров’я — це не тільки ходити до мамолога після сорока, раз на рік робити цитологічний аналіз чи контролювати рівень естрогену.

Це піклуватися про організм цілісно, не «дискримінуючи» жоден орган, зокрема мозок. Так-так, адже саме жінки становлять 2/3 пацієнтів із хворобою Альцгеймера, а гормональні збої одразу впливають на пам’ять і самопочуття.

Та як правильно дбати про жіноче здоров’я? Як давати раду з депресією після пологів чи менопаузи? Чому те, що корисне для серця, корисне й для мозку? Як бути, якщо більшість ліків і протоколів розраховані саме на чоловіків? Чи можна покращити самопочуття, коли тобі 30, 50, 70 років?

У цій книжці ви знайдете відповіді на питання, які хвилюють не одне покоління жінок. Ліса Москоні звертається до найсучасніших досліджень, пропонує перевірені варіанти, що допоможуть покращити самопочуття та ліпше зрозуміти жінку. Це книжка наукових аргументів, практичних порад та просто підтримки: її так бракує жінкам, яких часто не розуміють чоловіки, діти й навіть лікарі.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «ХХ-мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять» Ліси Москоні українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «ХХ-мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять» Ліси Москоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

317 переглядів