Загальна психологія

Сортирувати за:

Загальна психологія у книжках і у людському житті

Сьогодні без психології вже важко уявити світ і життя людей. Ця наука хоч і з’явилась відносно недавно, вже встигла добре розвинутись і дати багато інформації людям про самих себе, а точніше – про роботу психіки. Але це лише початок, бо спеціалістам ще є що досліджувати і над чим працювати.

Питань перед психологічною наукою постає багато, а знаходити на них відповіді допомагає якраз дисципліна, яку називають загальною психологією. У ній поєднуються теорія і практика, методологія та експериментальні методи досліджень.

Загалом це система знань, які допомагають як студентам, які вирішили стати професійними психологами, так і звичайним людям, яким просто хочеться більше знати про людську психіку та особливості її роботи. Тому й книжки може читати будь-хто.

Загальна психологія: класика і сучасність

Еріх Фромм та Зигмунд Фройд – це, мабуть, найвідоміші імена у світі психології, бо з них починався психоаналіз, який знаходився у витоків науки. Колись це було головне вчення, але з часом від нього почали відділятись нові течії, з’являлись нові ідеї та теорії, і сьогодні вибір вже дуже широкий, тому кожен може обрати те, що йому більше підходить чи цікавить.

Все почалось з тих, хто нині є класиками. Їх роботи вважаються основою, тому їх вивчають в університетах і просто читають люди, які цікавляться психологією. А сучасна психологічна література розповідає далеко не тільки про психоаналіз, хоча і його увагою автори не оминають.

Чимало книжок присвячено темі самоповаги і любові до себе, умінню відстоювати свої кордони і припиняти насильство, ефективному спілкуванню між людьми, саморозвитку та багатьом іншим.

Де зручно читати книжки з загальної психології?

Наш сайт – це зручний портал, де кожен може читати онлайн книги з загальної психології і отримувати нові знання у будь-який час.

А якщо комусь зручніше скачати книги з загальної психології безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон і тримати їх у власній електронній бібліотеці, то й така функція у нас доступна. Лишається тільки обрати, що почитати.