«В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших»
Томас Еріксон

Про книгу «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томас Еріксон

Шведський журналіст і письменник, психолог із соціальних комунікацій Томас Еріксон (нар. 1965) став усесвітньо відомим після виходу книги «В оточенні ідіотів». Автор винайшов свою модель поділу людей на психологічні типи, на чотири кольори за логікою поведінки і темпераментом.

Проте є люди, яких не можна віднести до жодного типу. Йдеться про психопатів, з якими потрібно поводитися вкрай обережно.

Нова книга Томаса Еріксона дає відповіді на питання: що твориться в голові психопата і чим він відрізняється від інших людей; як «вирахувати» психопата; як захиститися від його маніпуляцій?

Звичайно, не кожен психопат є божевільним серійним убивцею. Але більшість з них – серед нас: у вашому районі, на роботі або навіть у вашій родині. Настав час раз і назавжди дізнатися, як вони маніпулюють вами, – поки не стало надто пізно!


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Ви можете завантажити (скачати) книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). А щоб скачати електронну книгу «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томас Еріксон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба обрати один з форматів: fb2 (фб2), pdf (пдф),txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томас Еріксон

Читати онлайн книгу «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томас Еріксон українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть номер сторінки) Перейти

В оточеннi психопатiв, або Як уникнути манiпуляцiй з боку iнших
Томас Ерiксон


Шведський журналiст i письменник, психолог iз соцiальних комунiкацiй Томас Ерiксон (нар. 1965) став усесвiтньо вiдомим пiсля виходу книги «В оточеннi iдiотiв». Автор винайшов свою модель подiлу людей на психологiчнi типи, на чотири кольори за логiкою поведiнки i темпераментом.

Проте е люди, яких не можна вiднести до жодного типу. Йдеться про психопатiв, з якими потрiбно поводитися вкрай обережно.

Нова книга Томаса Ерiксона дае вiдповiдi на питання: що твориться в головi психопата i чим вiн вiдрiзняеться вiд iнших людей; як «вирахувати» психопата; як захиститися вiд його манiпуляцiй?

Звичайно, не кожен психопат е божевiльним серiйним убивцею. Але бiльшiсть з них – серед нас: у вашому районi, на роботi або навiть у вашiй родинi. Настав час раз i назавжди дiзнатися, як вони манiпулюють вами, – поки не стало надто пiзно!

Томас Ерiксон

В оточеннi психопатiв, або Як уникнути манiпуляцiй з боку iнших

Вступ


Уявiть собi, що перед вами сiдае неймовiрно приваблива особа (жiнка чи чоловiк – вiдповiдно до ваших смакiв) i з захопленням промовляе: «Ви – найпрекраснiша людина, яка менi коли-небудь зустрiчалася!» Ви одразу вiдчуваете, що це – не жарт, що ця людина насправдi мае саме це на увазi. Вiн (або вона) розпитуе вас про вас самих – хоче знати практично все. Ця людина взагалi не говорить про себе, а поводиться так, нiби окрiм вас двох у кiмнатi нема геть нiкого iншого. Вона зосереджуеться на вас як на людинi й робить так, що ви почуваетеся краще, нiж будь-коли у своему життi. Ця особа показуе свое захоплення вами, каже вам лише приемнi речi й висловлюе почуття, якi ви хотiли почути вiд когось усе свое життя. Здаеться, що вона розумiе, хто ви, як вам зараз живеться, що вам подобаеться, а що – нi. Здаеться, ви нарештi знайшли свою половинку. Якимсь незрозумiлим чином у вашому серцi починають вирувати переживання, яких ви нiколи ранiше не вiдчували.

Відгуки на книгу «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томас Еріксон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томас Еріксон одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших» Томас Еріксон у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

1796 переглядів