Соціальна психологія

Сортирувати за:

Соціальна психологія – книги про спілкування, кохання та все інше

Будь-яке спілкування – це взаємодія між людьми, без якої ми, як соціальні істоти, прожити не можемо. Але й спілкуватись іноді буває нелегко, бо не завжди вдається знайти спільну мову, виникають конфлікти і т.д. На щастя, існує соціальна психологія – галузь науки, яка саме людським спілкуванням і взаємодією у маленьких чи великих групах займається.

Родина, шкільний клас, робочий колектив – це все групи, які функціонують за певними правилами, у яких створюється свій мікроклімат, і у них же кожен учасник займає конкретне місце. Про те, як це все відбувається, розповідає соціальна психологія, бо це те, що вона досліджує. І навіть закохана пара – це вже невеличкий соціальний конструкт, який розвивається за певними «законами».

Соціальні психологи, які й пишуть книжки, займаються вивченням взаємодії людей всередині однієї групи, а також між різними групами. А ще вони досліджують, як на особистість, її поведінку, почуття та думки впливає присутність поруч інших – фізична чи теоретична (уявна).

Де краще читати літературу з соціальної психології?

Наш літературний портал схожий на велику бібліотеку, тільки віртуальну. Тут ви можете читати онлайн будь-яку літературу, в тому числі й психологічну, обравши те, що найбільше цікавить.

Окрім того, дуже зручно, що у нас можна ще й скачати книги з соціальної психології безкоштовно українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон і насолоджуватись їх читанням офлайн, не відволікаючись на щось інше.