Тесса Вест

Тесса Вест

  • Країна: США

Біографія Тесси Вест

Тесса Вест — професорка психології Нью-Йоркського університету та провідна фахівчиня у галузі міжособистісного спілкування. Її дослідження зосереджені на таких питаннях, як покращення комунікаціі через культурні та національні відмінності та на вивченні, які перешкоди потрібно подолати, щоб гібридна комунікація працювала.

Тесса отримала ступінь доктора філософії в Університеті Коннектикуту та опублікувала понад 70 наукових статей у найпрестижніших психологічних журналах, зокрема в Proceedings of the National Academy of Sciences of the United States of America, Psychological Science, Journal of Experimental Social Psychology та Journal of Personality. Вона отримала численні гранти від Національного наукового фонду та Національного інституту здоров’я. Тесса також отримала кілька кар’єрних нагород, зокрема нагороду від Фонду психології особистості та соціальної психології та премію за теоретичні інновації від Фонду психології особистості та соціальної психології.

Роботу Тесси висвітлювали Scientific American, New York Times, ABC World News, TIME, Huffington Post, The Guardian, The Globe and Mail, Bloomberg, Strategy and Business і Верховний суд США. Вона з’явилася в Nightly Show with Larry Wilmore, у прямому ефірі Девіда Макрейні «You are not so smart» і в WNYC. Вона є постійним автором Wall Street Journal.

Тесса працювала з Capital Group, Splunk, Make-A-Wish Foundation, Bristol-Myer Squibb, CoreLogic, Capital One, KPMG, Premise Health, HPE, Gilead, Pfizer, Relativity, Survey Monkey тощо та виступала з основними доповідями на теми пов’язані з покращенням практик залучення різноманітності, сприянням кращому лідерству та покращенню комунікації в цілому.


Цікаві факти про Тесси Вест розкриють вам життя та особистість цієї людини, а фото, зображення допоможуть ще ближче з нею познайомитись. А тому ви будете по-інакшому сприймати книжки.

У нас ви можете читати коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Тесси Вест українською мовою, но також є і повна біографія, автобіографія. Завдяки цьому ви зможете буквально намалювати в думці цілісний портрет творчої особистості, навіть не дивлячись на його фотографію.

У нас зібрані всі найвідоміші твори Тесси Вест. Ви можете також слухати аудіокниги. В списку повного зібрання творів є як відомі праці, так і ті, про які ви, можливо, навіть не чули. А тому читати буде дуже цікаво.

У кожного автора є проза або поезія в особистій колекції. Збірка віршів або історій в різних жанрах - це то, чим жила людина, і то, що вона хотіла залишити після себе. Творчість Тесси Вест саме така - з видатними творами, які варто прочитати.

Ви маєте змогу на нашому літературному портали читати онлайн або скачати повністю безкоштовно всі книги Тесси Вест українською у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

Відгуки на письменника «Тесса Вест»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *